Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3754
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 26 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> REGION JELENIOGÓRSKI
Jazda na dwóch gazach </b>
Ponad cztery i pół promila alkoholu w organizmie miał kierowca forda scorpiona zatrzymany do kontroli drogowej w Jeleniej Górze. Nieco mniej wypił 22-letni jeleniogórzanin, który po kielichu wsiadł na motorower. W wydychanym powietrzu miał 1, 80 promila alkoholu. Na jazdę na podwójnym gazie pozwolił sobie także 73-letni jeleniogórzanin, który – mając 1,66 promila alkoholu w organizmie – wjechał autem w płot w Marczycach. W sumie policja zatrzymała w mieście i powiecie sześciu nietrzeźwych kierujących.

<b> JELENIA GÓRA
Wandal w parku </b>
Na deski z parkowych ławek pokusił się 41-letni jeleniogórzanin. Wandala i zarazem złodzieja zatrzymali policjanci.

<b> JELENIA GÓRA
Złodziej rowerów </b>
Dwa rowery górskie o wartości 2400 złotych chciał ukraść dwóm nastolatkom 21-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Sprawcę zatrzymali policjanci i pracownicy ochrony. Trafił do izby zatrzymań. Postępowanie w tej sprawie trwa.

<b> JELENIA GÓRA
Z „maryhą” w kieszeni </b>
Dwie działki marihuany miał przy sobie skontrolowany przez patrol policji w Jeleniej Górze mieszkaniec gminy Podgórzyn. Ponieważ posiadanie narkotyków jest przestępstwem, 22-letniego mężczyznę zatrzymano.

<b> JELENIA GÓRA
Matka pijaczka
pod dozorem </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiała meldować się 19-letnia mieszkanka gminy Podgórzyn, która w piątek pozostawiła bez opieki kilkumiesięczną córkę i poszła się upić. Kobieta ma także zakaz opuszczania kraju. Taką decyzję podjął prokurator rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group