Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7011
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 12 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Męska bokserka </b>
Otarcie naskórka twarzy i podbite oko: oto skutki napaści 24-letniej mieszkanki Jeleniej Góry na policjanta. Nietrzeźwa kobieta dopuściła się tych czynów w trakcie przewożenia radiowozem po interwencji domowej. Wówczas jeszcze znieważyła funkcjonariusza obraźliwymi słowami. Kobietę przewieziono do wytrzeźwienia w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Zostaną jest postawione zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza podczas służby.

<b>JELENIA GÓRA
Ukradł kratkę </b>
Pięćset złotych warta jest kratka kanalizacyjna, którą przy ulic Waryńskiego przywłaszczył sobie 58-letni jeleniogórzanin bez stałego miejsca zamieszkania. Skradzioną kratkę należącą do MPGK odzyskano. Za czyn sąd grodzki może ukarać złodzieja grzywną.

<b> JELENIA GÓRA
Bliźniacy pod dozorem </b>
Dwaj bracia bliźniacy w wieku 18 lat, którzy zniszczyli farbą w spreju część wagonów składu relacji Wrocław – Jelenia Góra, będą musieli stawiać się regularnie w komisariacie policji. Czeka ich sprawa w sądzie oraz kara do pięciu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Przypilnują złodzieja kabli </b>
Środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego zastosował prokurator rejonowy w Jeleniej Górze wobec 21-letniego mieszkańca Miłkowa. Mężczyzna podejrzany jest o to, że 8 lutego wspólnie z nieustalonymi osobnikami ukradł 300 metrów kabla telekomunikacyjnego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group