Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 9162
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997- Kronika policyjna

Wtorek, 12 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 12 września 2006, 11:45
Autor: TEJO, Ler
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Rodzice na bani </b>
Kompletnie pijanych rodziców, którzy bez żadnej opieki zostawili swoją ośmiomiesięczną córkę, zatrzymali policjanci w jednym z mieszkań przy ulicy Klonowica. Ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie mieli 45-letnia kobieta oraz jej towarzysz (47 lat). Nie byli w stanie opiekować się swoją ośmiomiesięczną córką. O zdarzeniu policję powiadomił anonimowy rozmówca.
Dziewczynkę przewieziono do Domu Małego Dziecka w Jeleniej Górze, a rodziców – do policyjnej izby zatrzymań w celu wytrzeźwienia. Teraz kobiecie i mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia własnego dziecka.

<b> PIECHOWICE
Złodziej małolat
w magazynie </b>
Metalowe regały o wartości pięciu tysięcy złotych ukradł 16-letni piechowiczanin z magazynu przy ulicy Piastowskiej. Jak podała policja małoletni przestępca włamał się do pomieszczenia należącego do mieszkanki Piechowic. Za swój czyn odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

<b> REGION JELENIOGÓRSKI
Dozory za promile </b>
Regularnie w komisariacie policji będą musieli stawiać się przyłapani na jeździe po pijanemu. To 20-letni mieszkaniec Barcinka, który po kielichu usiadł za kierownicą peugeota, mieszkaniec Kostrzycy, kierowca opla oraz jeleniogórzanin prowadzący po drinku renault.
Ten sam środek zapobiegawczy zastosowano wobec dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

<b>JELENIA GÓRA
<b> Tajemniczy zgon w Cieplicach </b>
Około godz. 20.30 na policję zadzwonił informator, który powiedział, że na terenie zalesionym w kierunku ul. Wojewódzkiej leży ciało mężczyzny.
Na miejsce przybyła policja i pogotowie. Niestety, mężczyzna już nie żył. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, jednak dokładną przyczynę śmierci wykaże sekcja zwłok. Przed śmiercią, mężczyzna prawdopodobnie spożywał alkohol z kolegą, który potem powiadomił policję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group