Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7276
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Sobota, 28 kwietnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> CZERNICA
Potrącił dziewczynę… lusterkiem </b>
Kierujący samochodem marki Renault 26-letni mieszkaniec gminy Jeżów Sudecki potrącił prawym lusterkiem idącą prawidłową stroną jezdni 13-letnią dziewczynkę. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala z niegroźnymi obrażeniami. Kierowca był trzeźwy, nastolatka także.

<b> JELENIA GÓRA
Starodruki i fałszywka </b>
Cenne stare książki ukradł z jednego z antykwariatów 18-letni jeleniogórzanin. Policja zatrzymała sprawcę po tym, jak usiłował sprzedać łup w innym tego typu sklepie. Wpadł, bo posłużył się dowodem osobistym należącym do innego mężczyzny.

<b> JELENIA GÓRA
Komórkowy złodziejaszek </b>
Policja złapała 16-letniego wyrostka, który w połowie kwietnia ukradł pewnej jeleniogórzance telefon komórkowy o wartości 500 złotych. Sprawca przyznał się do kradzieży. Przestępcę nastolatka przekazano pod opiekę rodzicom.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka po 3 miesiącach </b>
16-letni mieszkaniec Jeleniej Góry ukradł pod koniec stycznia rynny z jednej z kamienic w mieście. Już myślał, że czyn ten ujdzie mu bezkarnie, ale został ostatnio namierzony przez policję. Okazało się, że styczniowy „wyczyn” nie był jedynym na jego przestępczym koncie. Policjanci ustalili, że jest sprawcą kilku innych kradzieży elementów metalowych. Nieletniego po wykonaniu czynności przekazano pod opiekę matki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group