Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 6285
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 28 października odbędą się Targi Pracy

Niedziela, 23 października 2016, 7:23
Autor: Org
Jelenia Góra: 28 października odbędą się Targi Pracy
Fot. Organizator
Udział w jeleniogórskich Targach Pracy jest bezpłatny zarówno dla odwiedzających jak i wystawców. Można zdobyć zatrudnienie oraz zyskać cenne informacje! Szczegóły na plakacie.

Podobnie jak w ubiegłych latach, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży zaprosiło na wydarzenie instytucje rynku pracy, m.in. PUP, DWUP oraz Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego, której przedstawiciele przygotowali prezentację „Instrumenty wsparcia absolwentów i osób bezrobotnych w ofercie KARR” . Nie zabraknie pracodawców z lokalnego rynku pracy i spoza regionu, którzy prezentować będą oferty pracy z różnych branż i dziedzin.

Do tej pory swój udział w Targach Pracy potwierdziło około dwudziestu wystawców poszukujących pracowników w różnych zawodach od pracowników produkcji, spawaczy czy operatorów maszyn CNC, przez branżę gastronomiczną po fryzjerów, sprzedawców, trendsetterów. Nie zabraknie wystawców związanych z motoryzacją i elektroniką.

W czasie targów będą dostępne również oferty pracy i staży w ramach sieci Eures, czyli współpracy publicznych służb zatrudnienia i innych organizacji działających na rynku pracy, których celem jest ułatwienie swobodnego przepływu pracowników na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

W razie pytań - kontakt pod nr tel. 75 64 577 37, lub mailowo: mbp.jeleniagora@ohp.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group