Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 15 listopada
Imieniny: Alberta, Leopolda
Czytających: 9569
Zalogowanych: 85
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: 25–lecie „Gitarą i Piórem” z plejadą Gwiazd

Sobota, 10 sierpnia 2013, 8:47
Aktualizacja: 13:03
Autor: Manu
Region: 25–lecie „Gitarą i Piórem” z plejadą Gwiazd
Fot. Organizator
Już w najbliższy piątek (16 sierpnia) w Karpaczu, na stoku Lodowiec obok Chaty Karkonoskiej przy ul. Wolnej 4, po raz 25. rozpocznie się jeden z największych festiwali poezji śpiewanej i piosenki autorskiej, czyli „Gitarą i Piórem”. Na scenie wystąpią m.in.: Artur Andrus, Grzegorz Turnau, Andrzej Poniedzielski, Wolna Grupa Bukowina, Mariusz Lubomski i Wojciech Jarociński.

W dniach 14-16 sierpnia (środa-piątek) w Chacie Karkonoskiej (ul. Wolna 4) odbędą się warsztaty gitarowe, które poprowadzą: Adam i Marek Mikulscy. Osoby zainteresowane wspólnym muzykowaniem, a także pogłębianiem swoich umiejętności gitarowych, organizatorzy proszą o kontakt pod numerem telefonu: 601 429 857.

16 sierpnia (piątek) od godz. 19.00 posłuchać będzie można: Tomasza Steńczyka, Wolną Grupę Bukowina, Andrzeja Poniedzielskiego oraz Grzegorza Turnaua.

17 sierpnia (sobota) od godz. 19.00 wystąpią: Wojtek Jarociński, Szymon Zychowicz, Artur Andrus i Mariusz Lubomski.

Tradycyjnie po występach znanych wykonawców rozpocznie się tzw. wolna scena, na której wystąpić będzie mógł każdy. Swój udział zapowiedziała m.in. Lucyna Gawlik, która wystąpi ze swoim recitalem gitarowym.

Pozostałe szczegółowe informacje na stronie www.gitaraipiorem.com .

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
536
Tak, kilka razy w miesiącu
7%
Tak, ale raz na parę miesięcy
27%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
11%
Nie biorę udziału w takich akcjach
49%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Pod tym względem Bałtyk to fenomen
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Mobilne płuca pokazują prawdę o smogu
 
Aktualności
Jelenia Góra uhonorowała Alinę Obidniak
 
Aktualności
Idzie zima, nawet 20 stopni mniej
 
Pogodowo
Polak w Karkonoszach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group