Reklama
Niedziela, 7 czerwca
14°C Jelenia Góra

24–latek pędził jak szalony

Audio

Czytaj na głos

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 24–letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, który zgodnie z przepisami stracił prawo jazdy na trzy miesiące za jazdę z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.

Autor: 112 1 min czytania

Wczoraj (3.05) o godz. 18.11 policjanci pełniąc służbę w Mysłakowicach na ul. Górskiej zauważyli pojazd marki BMW jadący z dużą prędkością. Miernik wskazał, że kierowca na ograniczeniu prędkości do 50 km, miał na liczniku 126, przekraczając dozwoloną prędkość o 78 km.

Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy na trzy miesiące, ukarali go mandatem w wysokości 500 zł oraz otrzymał on 10 punktów karnych.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Usługi Hydro-Bud Usługi Hydro-Bud Usługi budowlane Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka