Niedziela, 28 czerwca
31°C Jelenia Góra
reklamy

18–latek zniszczył samochód i okradł go

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Nastolatek powybijał szyby w samochodzie, ukradł felgi aluminiowe wraz z oponami i 40 litrów paliwa. Straty to około 5 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 września na jednym z parkingów w Jeleniej Górze-Cieplicach. Pokrzywdzony pozostawił tam samochód, a kiedy rano się zjawił, zauważył wybite szyby, brak kół oraz wyłamany wlew i brak 40 litrów paliwa. O przestępstwie powiadomił policję.

- Funkcjonariusze ustalili, że najprawdopodobniej przestępstwa dopuścił się 18-letni jeleniogórzanin. Wkrótce to podejrzenie się potwierdziło, bo w pomieszczeniu gospodarczym do niego należącym odnaleźli skradzione koła. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka