Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

18–latek zniszczył samochód i okradł go

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Nastolatek powybijał szyby w samochodzie, ukradł felgi aluminiowe wraz z oponami i 40 litrów paliwa. Straty to około 5 tysięcy złotych.

reklamy

Do zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 września na jednym z parkingów w Jeleniej Górze-Cieplicach. Pokrzywdzony pozostawił tam samochód, a kiedy rano się zjawił, zauważył wybite szyby, brak kół oraz wyłamany wlew i brak 40 litrów paliwa. O przestępstwie powiadomił policję.

- Funkcjonariusze ustalili, że najprawdopodobniej przestępstwa dopuścił się 18-letni jeleniogórzanin. Wkrótce to podejrzenie się potwierdziło, bo w pomieszczeniu gospodarczym do niego należącym odnaleźli skradzione koła. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka