Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

18 zł za godzinę ślizgania

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Znamy już ceny biletów na lodowisko, która już za kilka dni zostanie otwarte przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze.

reklamy

Jak poinformował prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak za godzinę jazdy na lodowisku trzeba będzie zapłacić 18 złotych. Bilet ulgowy będzie kosztował 10 złotych. Na miejscu odpłatnie będzie można też wypożyczyć łyżwy.

Uroczyste otwarcie lodowisko odbędzie się 6 grudnia o godzinie 18. Tego dnia wstęp do obiektu będzie wolny.

A tak hala wygląda w środku:

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka