Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 21066
Zalogowanych: 103
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: 15–latek na „detoxie” po ekstazy

Poniedziałek, 19 stycznia 2009, 15:10
Aktualizacja: 15:18
Autor: TEJO
Odurzony ekstazy nastolatek trafił na odtrucie do szpitala. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny, bo policja znalazła narkotyki przy młodym człowieku.

Wczoraj na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna z prośbą o interwencję z powodu jego pasierba. Stwierdził, że chłopak uciekł kilka dni wcześniej z ośrodka wychowawczego, awanturuje się i prawdopodobnie zażył jakieś tabletki – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres, zastali w mieszkaniu 15-letniego chłopca, który był dziwnie pobudzony i agresywny. Miał przy sobie dwie tabletki, najprawdopodobniej ekstazy.

Chłopiec został przewieziony na odtrucie do szpitala, a następnie po udzieleniu mu pomocy medycznej trafił pod opiekę matki.
Nieletni ponownie wróci do placówki opiekuńczej, której jest wychowankiem, a za popełnione czyny odpowie przez Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
574
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Dzieci już dorosły, ale prezenty dostają
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
Jarmark KPN w Sobieszowie
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Odczarować śmierć
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Zamiłowanie do militariów przekazał mi ojciec
 
Aktualności
Zaklęcie "Żabek" rozświetliło miejską choinkę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group