Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

15–latek na „detoxie” po ekstazy

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Odurzony ekstazy nastolatek trafił na odtrucie do szpitala. Jego sprawą zajmie się sąd rodzinny, bo policja znalazła narkotyki przy młodym człowieku.

reklamy

Wczoraj na numer alarmowy policji zadzwonił mężczyzna z prośbą o interwencję z powodu jego pasierba. Stwierdził, że chłopak uciekł kilka dni wcześniej z ośrodka wychowawczego, awanturuje się i prawdopodobnie zażył jakieś tabletki – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres, zastali w mieszkaniu 15-letniego chłopca, który był dziwnie pobudzony i agresywny. Miał przy sobie dwie tabletki, najprawdopodobniej ekstazy.

Chłopiec został przewieziony na odtrucie do szpitala, a następnie po udzieleniu mu pomocy medycznej trafił pod opiekę matki.
Nieletni ponownie wróci do placówki opiekuńczej, której jest wychowankiem, a za popełnione czyny odpowie przez Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka