Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 2779
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 14–latek włamywacz stanie przed sądem

Czwartek, 8 listopada 2012, 6:35
Aktualizacja: 6:36
Autor: Angela
Co najmniej jedenaście włamań do samochodów ma na swoim koncie 14–letni wychowanek jednego z ośrodków szkolno–wychowawczych, który we wtorek (6.11) został zatrzymany przez policję. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Nieletniego, który włamywał się do samochodów i okradał je na terenie Jeleniej Góry, zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze.

- 14-latek ma na koncie co najmniej 11 przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścił się w okresie wakacyjnym od lipca do sierpnia br. w Jeleniej Górze – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Są to głównie kradzieże z włamaniem do samochodów, skąd jego łupem padły radioodtwarzacze, CB radia, odzież , narzędzia i inne drobne przedmioty. Dodatkowo chłopak odpowie za wybicie szyby w jednym z pojazdów – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają kolejnych pokrzywdzonych. O dalszym losie 14-latka zadecyduje sąd rodzinny. Jeszcze tego samego dnia chłopiec został przewieziony do jednego z ośrodków szkolno-wychowawczych, gdzie trafił decyzją sądu za wcześniejsze czyny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group