Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

13–latek niszczył i kradł

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci zatrzymali nastolatka z Kowar, podejrzanego o uszkodzenia mienia oraz kradzież z włamaniem. Chłopiec spowodował straty wynoszące kilka tysięcy złotych.

reklamy

- Jak ustalili policjanci, nastolatek w kwietniu ubiegłego roku powybijał w Kowarach szyby w dwóch wiatach przystankowych, czym spowodował straty w wysokości ponad 4 tysiące złotych na szkodę Urzędu Miasta w Kowarach. Ponadto włamał się i okradł jedną z altanek, skąd wyniósł narzędzia ogrodnicze i kable. Nie jest wykluczone, że 13-latek ma na koncie więcej podobnych czynów. O losie chłopca zdecyduje sąd rodzinny – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka