Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5591
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zaproszenie do Kina

Piątek, 3 grudnia 2021, 12:19
Autor: Kino Helios
Jelenia Góra: Zaproszenie do Kina
Fot. Kino Helios
Jeleniogórskie kino Helios zaprasza na sense do jednej z pięciu klimatyzowanych salach. Najwyższej jakości, srebrne ekrany, wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający, cyfrowy dźwięk Dolby 5.1, pasywny system 3D DepthQ (w 3 salach) oraz strefa Helios Cafe.

Dla czytelników Jelonka.com mamy podwójne zaproszenia na seans do Kina Helios
Co zrobić żeby mieć szansę na wygranie jednego z nich?
Wystarczy wysłać maila na konkurs@jelonka.com
w tytule napisać: „GWIAZDKA KLARY MUU"
W treści podaj tytuły filmów, które będzie można obejrzeć w grudniu w ramach projektu Kino Konesera w jeleniogórskim Kinie Helios.

Odpowiedź znajdziesz na stronie kina Helios.

Wyniki konkursu - już 8 grudnia
Wygrywa siódmy i ostatni prawidłowo zgłoszony mail.

**************************
Jeśli użytkownik wyśle kilka maili z tego samego adresu e-mailowego, przy przyznawaniu nagrody uwzględniany jest tylko pierwszy prawidłowy mail, pozostałe, traktowane są jako powtórki i liczą się jedynie do wyznaczania kolejnego zwycięzcy. Jeśli właściciel maila wygrał w bieżącym m-cu nagrodę we współorganizowanych przez nas konkursach zaproszenie przechodzi na autora kolejnego prawidłowo zgłoszonego maila. Jeśli to był ostatni mail zgłoszony do zabawy - zaproszenie trafi do nadawcy wcześniejszej wiadomości.

Aby mieć szansę na wygraną wystarczy przesłać mailem prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe - nie potrzebujemy innych informacji, czy Twoich danych.
Do przesłanych zgłoszeń ma dostęp wyłącznie organizator konkursu Highlander's Group Marek Tkacz wydawca portalu Jelonka.com i nie zostają one nikomu udostępnione.
Obsługa konkursu odbywa się wyłącznie drogą mailową - tak przekazujemy informację o wygranej. Kontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.
Podane przez uczestnika dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny dla realizacji konkursu i zostają całkowicie usunięte po jego zakończeniu.
Wysyłając maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe zgłaszasz swój udział w zabawie, a tym samym akceptujesz powyższe zasady.

**************************

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group