reklamy
Reklama
Czwartek, 11 czerwca
15°C Jelenia Góra
reklamy

Zagrali w Podgórzynie

Audio

Czytaj na głos

Autor: MJr 1 min czytania

W kościele w Podgórzynie odbył się wyjątkowy koncert. Połączone chóry polski i czeski przepięknie wykonały utwór "Requiem" R. Samostrokova.

Oprócz młodych chórzystów z Podgórzyna oraz czeskiego Liberca wystąpiła również Karkonoska Filharmonia Kameralna, Anna Patrys, Tadeusz Wnuk i ks. Jacek Tokarz.

Koncert odbył się w podgórzyńskim kościele w ramach prrojektu "Muzycznie ponad granicami" dofinansowanego przez Unię Europejską z Funduszu Małych Projektów.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Firma metaloplastyczna z Jeleniej Góry zatrudni do produkcji Firma metaloplastyczna z Jeleniej Góry zatrudni ślusarza-spawacza lub osobę do przyuczenia na spawacza. Oferujemy stabilne zatrudnienie ( 4850-5100 … Praca na stolarni/ produkcja Szukamy do pracy na produkcję leżaków i tartak Wojcieszyce Więcej informacji udzielę telefonicznie Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Firma Corful zatrudni do pracy na stanowisku: operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych. Praca w…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka