Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8375
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Zadbaj o higienę stosując rozwiązania bezdotykowe

Czwartek, 12 maja 2022, 7:48
Aktualizacja: 7:49
Autor: ts
Polska: Zadbaj o higienę stosując rozwiązania bezdotykowe
Fot. ts
W obliczu wciąż trwającej i krytycznej pandemii, która zbiera żniwo ofiar na całym świecie, zaistniała potrzeba przyjęcia optymalnych standardów dotyczących higieny osobistej.

Praktykowanie dobrych standardów obejmuje przestrzeganie środków bezpieczeństwa (ze względu na COVID-19) przy jednoczesnym zwiększaniu częstotliwości mycia rąk i toalety. Czy istnieje sposób na to, aby jeszcze bardziej podnieść obowiązujące standardy? Tak, wystarczy zmienić obecne rozwiązania w łazienkach na bezdotykowe.

● Automatyczne dozowniki mydła do rąk i środki dezynfekujące.
● Kosze i pojemniki na śmieci.
● Dezynfekcja i ochrona powierzchni.

Automatyczne dozowniki mydła do rąk i środki dezynfekujące

Wszyscy wiemy, że regularne mycie rąk i staranne odkażanie jest podstawowym nawykiem higienicznym podczas pandemii. Niezależnie od tego jak sytuacja z COVID-19 może się rozwinąć, higiena rąk ma kluczowe znaczenie w naszym normalnym codziennym stylu życia. Na przykład przygotowywanie i spożywanie posiłków, opieka nad dziećmi lub osobami starszymi, zajmowanie się chorymi lub angażowanie się w czynności, które wymagają czystych rąk.

Pierwszym krokiem jest zainstalowanie odpowiednich dozowników mydła do rąk i środków do dezynfekcji rąk (można je nabyć na stronie http://hydrotermo.pl/), tak aby wszyscy domownicy mogli skutecznie utrzymywać standard higieny. Na powierzchniach kontaktowych mogą znajdować się patogeny, które mogą później lądować na naszych rękach, a od rąk już niedaleko do podrapania się w nos, przetarcia oczu lub dotknięcia ust. Dostępne są równie automatyczne dozowniki mydła do rąk i środki dezynfekujące. Wymagają jedynie umieszczenia rąk pod dozownikiem. W ten sposób zwiększasz bezpieczeństwo swoje i innych. Poza tym, utrzymasz dłonie w dobrym stanie - dezynfekcji przed bakteriami i wirusami.

Kosze i pojemniki na śmieci
Kosze na śmieci i pojemniki na śmieci są bezużyteczne i niepożądane ze względu na zapach, zawartość odpadów i patogeny, które się z nich roznoszą. Nie różni się to od pojemników sanitarnych, których kobiety używają zwykle w kabinie. Czy nie lepiej jest wyposażyć się w pojemnik, który podnosi górę po naciśnięciu nogą pedału? Konieczność fizycznego otwarcia pokrywy rękami wiąże się z konsekwencją zagrożenia, zwiększają przenoszenie bakterii i wirusów.

Zdecyduj się na bezdotykowe pojemniki sanitarne, które są wyposażone w czujnik, dzięki któremu użytkownik może machnąć ręką nad pojemnikiem, a wtedy pokrywa otwierała się automatycznie. Ta bezdotykowa technologia nie tylko zapewnia optymalną higienę, ale także posiada zintegrowaną technologię antybakteryjną. Pomaga w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się bakterii. Aby przenieść standardy higieny na wyższy poziom, urządzenia sanitarne powinny być poddawane odpowiedniej konserwacji.

Dezynfekcja i ochrona powierzchni
Dystans społeczny i ograniczanie interakcji to jeden ze sposobów ochrony przed wirusami, takimi jak COVID-19. Standardy bezpieczeństwa można jeszcze bardziej zoptymalizować, integrując bezdotykowe rozwiązania higieniczne z usługami odkażania powierzchni. Dezynfekcja będzie polegać wyłącznie na aplikacji specjalnego preparatu (często na bazie alkoholu), który będzie bezpiecznym i skutecznym środkiem dezynfekującym, jednocześnie chroniąc powierzchnie przed ryzykiem zanieczyszczenia.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group