Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8041
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: wFirma.pl– rozwiązanie w zakresie księgowości online dla małych i średnich firm

Piątek, 18 lutego 2022, 17:53
Aktualizacja: 17:55
Autor: ts
Polska: wFirma.pl– rozwiązanie w zakresie księgowości online dla małych i średnich firm
Fot. ts
Prowadzenie księgowości w przedsiębiorstwie jest jednym z najważniejszych aspektów działalności. Niemniej jednak jest to zadanie niezwykle wymagające, chociażby z tego powodu, że przepisy prawne stale się zmieniają, a zwykli przedsiębiorcy nie nadążają za kolejnymi regulacjami wprowadzanymi przez Ministerstwo Finansów.

Okazuje się, że do prowadzenia księgowości w firmie zwykle niezbędne jest zatrudnienia całego zastępu specjalistów. Niemniej jednak co w takiej sytuacji mogą zrobić jednoosobowe działalności gospodarcze lub mikrofirmy, które ze względu na pewne ograniczenia budżetowe nie są wstanie utworzyć osobnego działu, gdzie wykwalifikowani księgowi będą mogli należycie zadbać o poprawność prowadzonych rozliczeń. Zwykle poleca się im wówczas nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym, jednak usługi te również nie należą do najtańszych. Okazuje się, że z pomocą wówczas przychodzi wFirma.pl i zaproponowane przez nią rozwiązanie w postaci Małej Księgowości.

Dla kogo jest Mała Księgowość od wFirma.pl?
Każdy przedsiębiorca na dobrą sprawę może skorzystać z rozwiązania w postaci Małej Księgowości od wFirma.pl. Jest to bowiem specjalistyczne oprogramowanie, które ma za zadanie usprawnić i wspierać procesy księgowe w firmie, w której nie został utworzony osobny dział księgowości. Można więc w tym momencie łatwo wywnioskować, że rozwiązanie to głównie dedykowane jest mikrofirmom, przedsiębiorstwom średnim, a także wszystkim freelancerom, którzy rozliczają się na przysłowiową własną rękę. Program ten umożliwia pełen zakres funkcjonalności, który umożliwi przedsiębiorcom prowadzenie księgowości w firmie we własnym zakresie. Mała Księgowość charakteryzuje się prze wszystkim niezwykle prostym i przyjemnym dla użytkownika interfejsem. W panelu administracyjnym można znaleźć wszystkie, najważniejsze funkcjonalności, a co więcej program oferuje również przydatne wskazówki i porady, które pojawiają się przy wykonywaniu w nim kolejnych zadań. Sugerowane rozwiązania programu mogą znacznie pomóc w dokonywaniu obliczeń i wystawianiu faktur, nawet jeśli przedsiębiorca nie posiada rozległej wiedzy z zakresu obsługi komputera. Tak więc, z Małej Księgowości online od wFirma.pl jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich samozatrudnionych, a także dla małych firm, co więcej z tego oprogramowania mogą skorzystać również biura rachunkowe, którym zależy przede wszystkim na większym zautomatyzowaniu procesów księgowych, a także odciążenia nieco swoich pracowników.

Program do fakturowania- najważniejsza funkcjonalność Małej Księgowości
Program do fakturowania to bez wątpienia jedna z najważniejszych funkcjonalności oprogramowania od wFirma.pl. To właśnie ten program ułatwi życie każdemu przedsiębiorcy, który świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że fakturowanie jest obowiązkiem, z którego musza się oni wywiązać. Dzięki temu każda faktura będzie mogła być wystawiona w sposób całkowicie automatyczny, bez zbędnego wysiłku. Niemniej jednak z pewnością przedsiębiorcy są ciekawi, jakie funkcjonalności oferowane są w programie do fakturowania od wFirma.pl. Otóż do najważniejszych z nich można zaliczyć:
• wystawianie wszystkich rodzajów faktur- przedsiębiorcy mogą wystawić wszystkie rodzaje faktur sprzedażowych, które zostały przewidziane przez polskie prawo podatkowe, a każda z elektronicznych faktur jest również dostępna z ustrukturyzowanym XML.
• faktury mogą być wystawione aż w 9 językach- można przygotować je w języku francuskim, niemiecki, angielskim, hiszpańskim, norweskim, włoskim oraz rosyjskim oraz ukraińskim.
• dostępne jest aż 8 szablonów faktur- a dodatkowo można je opatrzyć firmowym logo. Tak więc każda faktura może być niezwykle elegancka i wpasowywać się w stylistykę przedsiębiorstwa.
• faktury można również wystawić we wszystkich obcych walutach- oczywiście tych, które są przewidziane w tabeli NBP, z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych oraz podatku VAT.
• funkcja projektów i zadań- dzięki którym można wygenerować specyfikację prac dla każdego z klientów, a w konsekwencji całkowicie poprawną fakturę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group