Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 5635
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Tydzień Ziemi w Salonie SEAT–a!

Środa, 21 kwietnia 2021, 5:58
Autor: SEAT Świtoń–Paczkowski
Region: Tydzień Ziemi w Salonie SEAT–a!
Fot. SEAT Świtoń–Paczkowski
22 kwietnia obchodzimy międzynarodowy Dzień Ziemi. Coroczne święto przypomina nam, by aktywnie włączyć się w ochronę Ziemi, przede wszystkim dbając o środowisko naturalne. SEAT Świtoń-Paczkowski z Lubina dołącza do akcji oferując ekologiczne i oszczędne modele hybrydowe z dodatkową korzyścią dla klienta.

Zero emisji z fabryki i pojazdów
Hiszpańska marka od wielu lat kontynuuje obrany kurs „Move to Zero”, by produkować w swoich fabrykach nowe samochody w ramach neutralności węglowej. Dodatkowo w ofercie SEAT-a pojawiły się pojazdy hybrydowe, które łączą zalety silników spalinowych i elektrycznych. Droga do zerowej emisyjności pojazdów rozpoczęła się, a wkrótce do gamy modelowej dołączą SEAT-y napędzane wyłącznie poprzez silnik elektryczny.

SUV i wielofunkcyjny kompakt
Osoby poszukujące nowego samochodu z niską emisją CO2, niewielkim zużyciem paliwa i energii elektrycznej, mogą wybierać spośród dużego i komfortowego Tarraco lub kompaktowego i zwinnego Leona. Największy SUV SEAT-a napędzany jest kombinacją dwóch silników (spalinowego i elektrycznego) o łącznej mocy systemowej 245 koni mechanicznych. Takie połączenie daje możliwość przejechania do 47,8 kilometrów wyłącznie na napędzie elektrycznym, a w cyklu mieszanym zużycie paliwa wyniesie tylko 1,8 l/100 km. Jak dbamy o „Matkę Ziemię”? Emitując tylko 41 g/km CO2 (4-krotnie mniej niż w przypadku konwencjonalnego napędu).

Leon czwartej generacji dostępny jest w dwóch wariantach nadwozia– hatchback oraz sportstourer. Oba warianty mogą być wyposażone w silnik hybrydowy o łącznej mocy 204 koni mechanicznych. Tradycyjny silnik spalinowy o pojemności 1,4 litra połączono z elektrycznym motorem o mocy 76 kW. Jak wygląda w praktyce Nowy Leon? Hybrydowy napęd pozwala na podróżowanie w trybie elektrycznym nawet do 64 kilometrów! Zużycie paliwa w cyklu mieszanym to zaledwie 1,1 l/100 km. Emisja CO2 w cyklu mieszanym wynosi zaledwie 26 g/km. Gotowi na więcej?

Dodatkowa premia ekologiczna
W Salonie SEAT Świtoń-Paczkowski doceniamy nie tylko profesjonalistów oferując dodatkowy rabat dla wybranych grup zawodowych, ale także osoby, które chcą być ekologiczne. Od 19 kwietnia do 24 kwietnia modele hybrydowe z oferty SEAT-a zamówisz z dodatkowym rabatem udzielanym przez naszych Doradców Handlowych*.
* szczegóły dotyczące rabatu dla grup zawodowych oraz wysokość premii ekologicznej, dostępne są u Doradców Handlowych SEAT.

Więcej szczegółów o ofercie pojazdów hybrydowych marki SEAT znajdziesz na dedykowanej witrynie dostępnej TUTAJ.

Gdzie można nas znaleźć?
Nasza siedziba mieści się w Lubinie w centrum Zagłębia Miedziowego. Punkt Dealerski nieprzerwanie działa od ponad 28 lat, mogąc się poszczycić wieloma nagrodami w ramach kategorii Dealer Roku. Od 5 lat świadczymy usługi związane ze sprzedażą oraz serwisem marki SEAT. Więcej o nas i o naszej firmie możesz przeczytać na witrynie https://www.switon-paczkowski.pl/Lubin, a także odwiedzając fan page na Facebook’u.
SEAT Świtoń-Paczkowski
ul. M. Skłodowskiej-Curie 97d
59-301 Lubin
Tel. +48 76 75 92 647
https://www.switon-paczkowski.pl/Lubin

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group