Czwartek, 29 lipca
Imieniny: Marty, Olafa
Czytających: 8239
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Toyota Nowakowski ma sposób na gradobicie

Czwartek, 1 lipca 2021, 5:54
Autor: Toyota Nowakowski – TS
Jelenia Góra: Toyota Nowakowski ma sposób na gradobicie
Fot. Toyota Nowakowski
Podczas letniej podróży samochodem zaskoczył Cię grad, który pozostawił duże ślady na karoserii? Nic się nie martw - Toyota Nowakowski Jelenia Góra ma na to sposób, a dokładnie usuwanie wgnieceń metodą Paintless Dent Repair. Wystarczy zgłosić swój samochód dowolnej marki do działu napraw blacharsko – lakierniczych w salonie Toyoty w Grabarowie.

Silny grad może w ciągu kilku minut zniszczyć niemal każdy samochód, przy czym z reguły najpierw poddają się elementy blacharskie. Szyby pękają rzadziej szczególnie w starszych modelach. Koszt naprawy i straty pośrednie (utrata wartości samochodu) zależą w dużej mierze od wybranego sposobu naprawy, dlatego warto zaufać profesjonalistom – tacy znajdują się w Serwisie Blacharsko Lakierniczym w Toyota Nowakowski Jelenia Góra.
Do napraw Toyota Jelenia Góra przyjmuje auta wszystkich marek i stosuje technikę PDR (Paintless Dent Repair). Polega ona na naprawie wgnieceń bez lakierowania. Mechanik podejmie się likwidacji wgniecenia tą metodą pod warunkiem, że grad nie uszkodził struktury lakieru. Jako że przy opadach gradu rzadko mamy do czynienia z taką sytuacją, auto po gradobiciu jak najbardziej kwalifikuje się do naprawy karoserii tą metodą. Polega ona na wyciąganiu „wgniotek”, do czego mechanicy wykorzystują specjalistyczne narzędzia.
Nie zwlekaj i umów się już dzisiaj!
Naprawy Blacharsko - Lakiernicze Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Ul. Batalionów Chłopskich 1A (Jelenia Góra)
tel. 75 752 16 04
e-mail: dsz@toyotawalbrzych.pl

Otwarcie nowego salonu Toyota Nowakowski Pewne Auto!
Już od poniedziałku 5 lipca otwarty jest nowy salon Toyota Nowakowski Jelenia Góra z samochodami używanymi. To największy tego typu obiekt w Jeleniej Górze! Co wyróżnia nowy salon?
a) Nowoczesna stylistyka
b) Duża przestrzeń w środku
c) Samochody z 12 miesieczną gwarancją
d) Sprawdzony przebieg i dokumentacja
e) Samochody dostępne od ręki!
f) i wiele innych…

Wszystkie osoby, które dokonają zakupu samochodu używanego w nowym obiekcie do końca lipca, otrzymają pierwszy Serwis samochodu GRATIS!
Wybierz swoją wymarzoną Toyotę: www.uzywane.toyotanowakowski.pl
tel. +48 74 648 17 03
e-mail: uzywane@toyotajeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group