Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2150
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Sprzedawaj i zarabiaj dzięki darmowym ogłoszeniom

Poniedziałek, 21 czerwca 2021, 14:41
Aktualizacja: 14:42
Autor: ts
Polska: Sprzedawaj i zarabiaj dzięki darmowym ogłoszeniom
Fot. ts
Chcesz sprawnie sprzedać nieruchomość bez ponoszenia kosztów za pośrednika? Poszukujesz rasowego szczeniaczka z zarejestrowanej hodowli dla swojej pociechy? Masz na sprzedaż sprawny samochód lub części do niego? Skorzystaj ze strony z darmowymi ogłoszeniami.

Czasy, kiedy głównym miejscem publikowania ogłoszeń były słupy ogłoszeniowe, już dawno minęły. Obecnie ogłoszenia zamieszczane przez prywatnych użytkowników kojarzą się przede wszystkim z dużym serwisem aukcyjnym. Niestety coraz częściej korzystanie z popularnych serwisów z ogłoszeniami czy serwisów aukcyjnych wiąże się z naliczaniem prowizji od zrealizowanej transakcji. Są jednak miejsca w sieci, gdzie można wystawić ogłoszenie całkowicie za darmo i bez rejestracji. Jeśli interesują cię darmowe ogłoszenia, zwróć uwagę na stronę: www.bazos.pl. Jak działa strona i co na niej znajdziemy?

Darmowe ogłoszenia w Bazos.pl
Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną czy prowadzisz działalnością gospodarczą, możesz zaoferować na Bazos.pl konkretny produkt. Wystarczy kliknąć w pole w prawym górnym rogu strony „dodaj darmowe ogłoszenie” i wybrać pasującą kategorię. A jest w czym wybierać! Bazos.pl umożliwia sprzedaż sprzętów elektronicznych, komputerów, telefonów, mebli, akcesoriów sportowych, książek, akcesoriów i zabawek dla dzieci, wyposażenia domu i ogrodu, aut, nieruchomości. W serwisie możemy też umieścić oferty pracy. Po wybraniu kategorii zostaniemy poproszeni o podanie numeru telefonu w celu weryfikacji ogłoszenia. Może to być numer polski, ale też czeski i słowacki. Po weryfikacji możemy dodać swoje ogłoszenie, podając proponowaną cenę i lokalizację.

Ogłoszenia dla twórców
Jesteś absolwentem Akademii Sztuk Pięknych, malujesz, rysujesz, ale nie jesteś na tyle rozpoznawalny, by wystawić swoje prace w galerii sztuki? Możesz wystawić wykonane przez siebie prace plastyczne w serwisie. Piszesz teksty piosenek, komponujesz? Kategoria „inne” umożliwi ci zaoferowanie innym efektów swojej pracy twórczej. A to może być dobrym początkiem kariery.

Skorzystaj z możliwości oddania tego, czego nie potrzebujesz
Jakiś czas temu kupiłeś bilet na koncert albo bilet lotniczy, ale twoje plany nagle się zmieniły i nie możesz jechać? Nie pozwól, aby bilet się zmarnował – zamieść ogłoszenie w serwisie. To samo dotyczy sprzętu elektronicznego czy garderoby. Dawanie drugiego życia rzeczom, których już nie potrzebujemy, jest obecnie bardzo modne!

Czego nie dotyczą darmowe ogłoszenia w Bazos.pl?
Ogłoszenia zamieszczane w serwisie nie mogą stanowić ogólnej reklamy firmy, zawsze muszą dotyczyć jednego konkretnego produktu czy usługi. W regulaminie Bazos.pl znajdziemy informację o produktach i usługach, których nie wolno reklamować w tym serwisie. Należą do nich m.in. alkohol i wyroby tytoniowe, podróbki, gadżety erotyczne, bitcoiny i leki.

W przypadku ofert pracy należy podać następujące informacje: nazwę firmy i zakres jej działalności, minimalne wymagania dla kandydata i charakter oferowanej pracy. W serwisie nie można publikować ofert pracy z zakresu marketingu sieciowego (Multilevel, MLM), pracy wymagającej uiszczenia opłaty wstępnej czy pracy o charakterze erotycznym (live chaty, taniec erotyczny).

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group