Reklama
Środa, 10 czerwca
13°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Śmierć niemowlęcia pod Śnieżką

Audio

Czytaj na głos

Do niezwykle tragicznego zdarzenia doszło w drodze na Śnieżkę po czeskiej stronie Karkonoszy.

Autor: WAC 1 min czytania

W drodze do kolejki linowej w Pecu pod Sněžkou wózek z niespełna rocznym chłopcem w środku osunął się z drogi. Dziecko wypadło z wózka i mimo, ze świadkowie zdarzenia błyskawicznie ruszyli mu na pomoc malca nie udało się uratować.

W miejsce zdarzenia wysłano cztery grupy ratownictwa medycznego, ratowników górskich, a także helikopter LPR. Okoliczności zdarzenia bada czeska policja. Jej rzeczniczka Iva Kormošová stwierdziła, że ze względu na delikatny charakter sprawy mundurowi nie mogą przekazać szczegółowych informacji na temat zajścia.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka