Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 4980
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Samochody używane w Toyota Nowakowski Grabarów

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 28 października 2020, 8:10
Autor: Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Fot. Toyota Nowakowski Jelenia Góra
Jeśli szukasz sprawdzonego, używanego samochodu – to mamy dla Ciebie dobrą informację! Toyota ogłosiła WYPRZEDAŻ 2020 samochodów używanych z gwarancją. Wszystkie modele z rabatami są dostępne od ręki w salonie Toyota Nowakowski w Grabarowie przy ulicy Batalionów Chłopskich 1A.

Wszyscy znamy powiedzenie „Niemiec płakał jak sprzedawał” i wiele innych związanych z kupnem samochodów używanych. Niestety wielokrotnie się zdarza, że ani Niemiec nie płakał, ani tak naprawdę go przy tym samochodzie nigdy nie było. W przypadku zakupów motoryzacyjnych w Toyota Nowakowski można śmiało rzec, że nie jeden, a wielu Japończyków płakało jak kolejne samochody wyjeżdżały z Grabarowa.

Jeśli właśnie teraz spędzasz wiele godzin na serwisach internetowych z używanymi samochodami to zaoszczędzimy Twój czas oraz stres i zaproponujemy Ci portal https://toyotaplus.pl/dealer/118 z ofertami samochodów używanych Toyota Nowakowski. Znajdziesz tu pełną gamę aut, które posiadają wiele istotnych czynników wpływających na decyzję zakupową:
1) Oryginalny przebieg i pełną dokumentację
2) Gwarancję nawet do 3 lat
3) Gwarancję odkupu Twojego obecnego samochodu w rozliczeniu
4) Modele hybrydowe z niskim przebiegiem
5) Pewne źródło – salon Dealera Roku Toyota Nowakowski Jelenia Góra

Tych pięć powodów daje Ci coś jeszcze – gwarancję spokoju na lata, że samochód, który kupujesz ma japońską niezawodność czyli wizytówkę marki Toyota.

Najnowszy ranking Best Global Brands 2020 firmy Interbrand już po raz 17. potwierdza, że marka Toyota ma najwyższą wartość w branży motoryzacyjnej. Dodatkowo kupując Toyotę, wasz samochód ma najmniejszą utratę wartości ze wszystkich marek.

W związku z Wyprzedażą 2020 wybraliśmy 4 specjalne oferty, które możecie zobaczyć w Galerii.

Wiele innych ofert przedstawią Ci nasi Doradcy samochodów używanych Toyota Nowakowski Jelenia Góra w Grabarowie:
bkowalczyk@toyotanowakowski.pl
tel. 75 752 16 04

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group