• Niedziela, 20 stycznia 2019
  • Godz. 7:25
  • Imieniny: Fabiana, Sebastiana
  • Czytających: 1736
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Repertuar sceny – Teatr Nasz

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 20 września 2015, 16:52
Aktualizacja: Czwartek, 15 listopada 2018, 23:03
Autor: Teatr NASZ
Fot. Teatr
Magia aktorstwa, która dokonuje się na scenie każdego teatralnego wieczoru.
Magia ludzi, w których aktorstwo kiełkowało od dziecka.
Magia marzenia, które kazało płynąć pod prąd, do źródeł...
...TEATR. TEATR NASZ

Repertuar - Teatr Nasz Michałowice
16 listopada, piątek, godz. 19 – "Geriatrix Show".
17 listopada, sobota, godz. 19 - "Pralnia"
23 listopada, piątek, godz. 19 - "Pralnia"
24 listopada, sobota, godz. 19 – "Geriatrix Show"
7 grudnia, piątek, godz. 19 - "Wigilia"
8 grudnia, sobota, godz. 19 - "Wigilia"
14 grudnia, piątek, godz. 19 - "Wigilia"
15 grudnia, sobota, godz. 19 - "Wigilia"
25 grudnia, wtorek, godz. 19 - "Wigilia"
26 grudnia, środa, godz. 19 - "Wigilia"
29 grudnia, sobota, godz. 19 – "Szczęściarze"
30 grudnia, niedziela, godz. 19 - „Geriatrix Show”
31 grudnia, poniedziałek, godz. 20 SYLWESTER: „Sen wróbla” - Prapremiera

Rezerwacja biletów telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 oraz w soboty w godz. 9-14. Tel.: 502 633 518, 603 585 589.
Teatr Nasz
Piechowice-Michałowice
ul. Teatralna 1
www.teatrnasz.pl

OPIS SPEKTAKLI
Geriatrix Show
"Geriatrix show" to znakomita komedia w nieco anglosaskim stylu, oparta na wartkich dialogach, która zaskakuje zwrotami akcji oraz nieoczekiwanym finałem. Nie zabraknie również mocnego akcentu muzycznego. Twórcy tego przedstawienia znowu zaskoczą widzów, ponieważ "Geriatrix show" różni się od wszystkich wcześniejszych przedstawień Teatru Naszego.
Dwoje bardzo dojrzałych (żeby nie powiedzieć starych) aktorów musi się zmierzyć z niezwykłym wyzwaniem, jakim jest zrobienie nagłego zastępstwa w przygotowywanej premierze teatralnej. Oboje nie darzą się sympatią, toteż nie brakuje uszczypliwości i drobnych złośliwości, co jednak ostatecznie nie przeszkadza im dotrwać do premiery. Całość zwieńczona jest lirycznym finałem i w wymowie jest wielką afirmacją dojrzałego wieku i radości życia.
Prapremiera odbyła się w Teatrze Naszym 31.12.2017. i do tej pory zagrano już ponad 70 przedstawień przy niezwykle gorącej reakcji Widowni.
Autor: Tadeusz Kuta
Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta, Jacek Szreniawa
Bilety: 70 zł
Czas trwania: około 120 minut

Szczęściarze
"Szczęściarze" to, po "Naszej Klasie" zagranej ponad 260 razy, kolejny hit komediowy Teatru Naszego. Prapremiera odbyła się w sierpniu 2016 roku. Od tego czasu zagrano już ponad sto przedstawień. Dialogi i sceny wyjęte z życia każdego małżeństwa pozwalają przeglądać się Widzom jak w krzywym zwierciadle. Doskonała terapia śmiechem dla każdego, kto zechce obejrzeć to przedstawienie. Ale twórcy Teatru Naszego nie biliby sobą, gdyby nie zawarli w treści przedstawienia jakiegoś przesłania. Życie w kulcie pieniądza obnaża wiele cech ludzi ze wszystkich kręgów społeczeństwa, co w komediowym przekazie stanowi dodatkowy walor "Szczęściarzy".
Autor: Tadeusz Kuta
Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta, Jacek Szreniawa
Muzyka: Jacek Szreniawa
Bilety: 65 zł
Czas trwania: około 120 minut

Pralnia
Podobny do snu pijanego idioty nierzeczywisty świat wykreowany przez bezwzględne media, który dla wielu z nas staje się prawdą, chociaż nią nie jest. Czy jeszcze w ogóle to zauważamy? Takie pytanie, chociaż nie zadane wprost, pojawia się miedzy wierszami dialogów toczonych w marazmie tytułowej pralni - sypialni. Kulminacją jest słynna już "Jedwabna koszula" - pieśń, która pozostawia po sobie ogromne wrażenie. Optymizmem napawają ostatnie słowa sztuki: ... "są takie miejsca, gdzie nie ma zasięgu, gdzie prosta droga i cisza jest"...
Autor: Tadeusz Kuta
Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta, Jacek Szreniawa
Dźwięki: Jacek Szreniawa
Bilety: 70 zł
Czas trwania: około 85 minut

Wigilia
Niby rozmawiamy, niby się słuchamy, niby jesteśmy żoną lub mężem, niby jesteśmy sobą, niby świętujemy... Tak wiele rzeczy dzieje się na niby. Co musi się stać, żeby coś wydarzyło się naprawdę? Przed nami kolejne święta. To czy będą na niby, czy też naprawdę zależy w dużej mierze od nas samych. Trudno jest dostrzec groteskowość własnych zachowań, ale patrząc na to z dystansu nie sposób się nie uśmiechnąć. Czasami nawet głośno roześmiać, bo spektakl pt. "Wigilia" to także komedia. Rzecz dzieje się podczas wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Samotne małżeństwo, oboje zagonieni... Czy znajdą czas dla siebie? Czy znajdą czas na święto? Czy uda im się porozumieć?
Autor: Tadeusz Kuta
Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta, Jacek Szreniawa
Dźwięki: Jacek Szreniawa
Bilety: 70 zł
Czas trwania: około 80 minut

Sen wróbla (prapremiera 31 grudnia 2018)
Tytułowy sen wróbla jest tylko znakomitym pretekstem do spotkania dwojga ludzi, będących w zupełnie różnych sytuacjach życiowych. Łączy ich jedynie pragnienie bycia kimś innym. Najmocniejszym walorem tego przedstawienia będzie strona muzyczna i znakomity głos Jadwigi Kuty, na co Widzowie Teatru Naszego czekają od jakiegoś czasu.
Występują: Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta
Muzyka: Jacek Szreniawa
Bilety: 70 zł (na przedstawienie prapremierowe 120 zł)

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group