Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 8753
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Program Polska Bezgotówkowa – nawet 3 darmowe terminale dla firm. Sprawdź, co należy zrobić, aby je otrzymać.

Środa, 22 września 2021, 19:36
Aktualizacja: 19:37
Autor: ts
Polska: Program Polska Bezgotówkowa – nawet 3 darmowe terminale dla firm. Sprawdź, co należy zrobić, aby je otrzymać.
Fot. ts
Jeśli z powodu obaw o dodatkowe koszty nadal nie udostępniasz swoim klientom płatności bezgotówkowych, to czas to zmienić i przetestować jak posiadanie terminala wpłynie na Twój biznes. Dołącz do Programu Polska Bezgotówkowa, odbierz bezpłatny terminal i korzystaj z niego za darmo nawet przez 12 miesięcy.

Obawa o dodatkowe koszty to jeden z najważniejszych powodów, przez który przedsiębiorcy nie decydują się na instalację terminala płatniczego. Dotyczy to zwłaszcza mikroprzedsiębiorców, freelancerów oraz nowo założonych firm. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, powstał Program Polska Bezgotówkowa, zapewniający możliwość akceptacji płatności bezgotówkowych na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach.

Kto może dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?
Do Programu Polska Bezgotówkowa mogą dołączyć przedsiębiorcy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie oferowali swoim klientom płatności bezgotówkowych, czyli nie mieli umowy z agentem rozliczeniowym. Dotyczy to także tych firm, które działają w ramach franczyz oraz sieci usługowych i handlowych posiadających więcej niż pięć punktów.

Polska Bezgotówkowa – brak opłat za terminal i 0 zł prowizji od transakcji
Największą korzyścią wynikającą z udziału w Programie Polska Bezgotówkowa jest możliwość akceptacji płatności bezgotówkowych za 0 zł nawet przez 12 miesięcy.

Co zyskasz, dołączając do Polski Bezgotówkowej?
• Nawet 3 bezpłatne terminale płatnicze,
• Brak opłat za terminal i prowizję od transakcji do czasu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu 100 tys. zł w skali 12 miesięcy.
Po upływie bezpłatnego okresu przedsiębiorca rozpoczyna współpracę z agentem rozliczeniowym na warunkach komercyjnych. W przypadku nawiązania współpracy z First Data Polska (właścicielem marki Polcard), po upływie pierwszych 12 miesięcy klient może liczyć nawet na kolejne 18 miesięcy abonamentu za 1 zł/mies. oraz na atrakcyjne stawki prowizyjne.

Jak dołączyć do Programu Polska Bezgotówkowa?
1. Aby dołączyć do Programu, wejdź na stronę https://www.polcard.pl/polska-bezgotowkowa/ i wypełnij krótki formularz.
2. Skontaktuje się z Tobą ekspert Polcard, który przedstawi szczegółowe zasady współpracy, pomoże wybrać urządzenie oraz poinformuje Cię o kolejnych krokach.
Udział w Programie Polska Bezgotówkowa to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zweryfikować, w jakim stopniu płatności bezgotówkowe pomogą w rozwoju ich biznesów, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
412
Tak
11%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group