Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7646
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Pożyczka od ręki – sposób na świąteczne wydatki

Wtorek, 21 grudnia 2021, 11:07
Aktualizacja: Środa, 26 stycznia 2022, 12:08
Autor: ts
Polska: Pożyczka od ręki – sposób na świąteczne wydatki
Fot. ts
Grudzień to miesiąc, w którym większość z nas czeka naprawdę wiele wydatków. Powodem są oczywiście zbliżające się święta Bożego Narodzenia i konieczność zakupu prezentów, większej niż zawsze ilości artykułów spożywczych, czy też ozdób świątecznych. Z pomocą przychodzi pożyczka od ręki, dzięki którym sfinansujemy wiele świątecznych wydatków.

Pożyczka na święta? Dlaczego nie!
Idea pożyczania pieniędzy, w celu sfinansowania niektórych przedświątecznych wydatków, nie jest nowa. Niegdyś ludzie zapożyczali się u rodziny, czy też u pracodawców, dziś zaś mogą skorzystać z oferty firm pożyczkowych. Na co dokładnie możemy przeznaczyć pieniądze, które uzyskamy z pożyczki? Generalnie na wszystko, co jest nam potrzebne - nie mamy tutaj żadnych, konkretnych ograniczeń. Pożyczkodawca nie wymaga bowiem określania celu, na który zostaną przeznaczone środki. Inaczej jest jednak, gdy wnioskujemy o pożyczkę w banku - wtedy często musimy skonkretyzować, jak wydamy pieniądze. Dlaczego warto wziąć pożyczkę na święta? Przede wszystkim dlatego, że grudniowy budżet większości z nas jest mocno ograniczony. Tymczasem musimy kupić nie tylko prezenty dla bliskich, ale również zakupić wiele produktów spożywczych, z pomocą których przygotujemy wigilijną kolację i innego rodzaju świąteczne potrawy. W praktyce na osobę wydajemy przed świętami około 300-400 zł, co często wykracza poza nasze realne możliwości. Dlatego też warto sięgnąć po pożyczkę, jeśli tylko zajdzie taka konieczność.

Kiedy złożyć wniosek o pożyczkę?
Wniosek o pożyczkę od ręki możemy złożyć w każdym momencie. Jeśli pieniądze mają nam pomóc sfinansować świąteczne wydatki, to dobrze jest ją zaciągnąć z małym wyprzedzeniem, na przykład 2 tygodnie przed świętami. Niemniej jednak podejdźmy do sprawy spokojnie - przede wszystkim oszacujmy, jaka kwota pieniędzy będzie nam potrzebna. Następnie porównajmy dostępne oferty, tak aby wybrać dla siebie jak najkorzystniejszą. Możemy zrobić to za pośrednictwem w serwisie Pozyczka4you.pl. Pożyczka przyznawana jest osobom, które nie mają złej historii kredytowej, chociaż dostępne są także pożyczki bez BIK. Aby uzyskać pieniądze, nie musimy przedstawiać żadnych zaświadczeń, na przykład o zarobkach. Pamiętajmy jednak, że będziemy musieli zaświadczyć, iż posiadamy dochody, które pomogą nam spłacić pożyczkę.

Co istotne, pożyczkę przedświąteczną możemy zaciągnąć nawet na kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Wszystko dlatego, że firmy pożyczkowe analizują wnioski w bardzo krótkim okresie czasu. Przy odrobinie szczęścia, pieniądze możemy otrzymać nawet w kilka chwil po złożeniu wniosku. Jest to bardzo istotne dla osób, które potrzebują w krótkim czasie pozyskać środki finansowe, na przykład na niespodziewane wydatki. Pieniądze z pożyczki możemy przeznaczyć na zakup prezentów, artykułów spożywczych bądź też innego rodzaju wydatki, na przykład związane z organizacją imprezy sylwestrowej. Pamiętajmy, że wiele pożyczek możemy spłacać dopiero po Nowym Roku, co jest dla nas niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group