Reklama
Wtorek, 9 czerwca
17°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Mordercza akcja naszych GOPR-owców Turystyka Trening z Diablo za 260 zł Aktualności Kleszcz jest groźniejszy dla psa niż dla człowieka Ciekawe historie i inne opowieści Od Smyrny do syndyka - historia upadku Fabryki Dywanów w Kowarach Aktualności Nowe auta dla rodzin zastępczych Kultura Zabobrze 2026 – dziecięce śpiewanie w Zameczku

Plamy oleju na drogach

Audio

Czytaj na głos

W sobotę (5.03) ok. godz. 10.30 jeleniogórscy strażacy wezwani zostali na ul. Sobieszowską, gdzie na długości ok. czterdziestu metrów rozlała się substancja ropopochodna. Na miejsce zdarzenia przybył jeden zastęp OSP z KSRG oraz zarządca drogi.

Autor: Ewa Fit 1 min czytania

Do podobnej sytuacji doszło także w sobotę na ul. Różyckiego (ok. godz. 10.40) oraz na parkingu przy ul. Ogińskiego (o godz. 13.19). W obu przypadkach doszło do wycieku z pojazdów substancji ropopochodnej. Na miejsce zdarzenia obok straży pożarnej przybył zarządca drogi, który zajął się neutralizacją rozlanych cieczy. W żadnym z trzech przypadków nie stwierdzono zagrożenia chemiczno- ekologicznego.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia PRACA W SORTOWNI 7700 ZŁ NA RĘKĘ Dam pracę Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Zatrudnimy Dam pracę Szklarska Poręba Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka