Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 7032
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Orange Flex – oferta inna niż wszystkie

Wtorek, 18 maja 2021, 14:16
Aktualizacja: 14:16
Autor: ts
Polska: Orange Flex – oferta inna niż wszystkie
Fot. ts
Nie chcesz tracić czasu na płacenie rachunków za telefon? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji, która działa na zasadzie subskrypcji. W Orange Flex płatności są proste i wygodne, a oferta elastyczna i bez zobowiązań. Zobacz, jak to działa.

Orange Flex – rachunki płacą się same, a Ty wybierasz, ile GB potrzebujesz w danym miesiącu
Orange Flex to sieć w aplikacji –wszystko robisz więc wygodnie w apce, którą pobierasz na telefon. Nie podpisujesz też żadnych długoterminowych umów, a z usługi możesz zrezygnować, kiedy chcesz, bez okresu wypowiedzenia.

Orange Flex to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y kraju i w roamingu w UE oraz popularne social media bez pomniejszania limitu danych. Wybrany Plan komórkowy możesz w każdej chwili zmienić na inny, w zależności od tego, ile gigabajtów miesięcznie potrzebujesz. Do wyboru masz 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB (szczegóły oferty i aktualne ceny znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie).

Dodatkowo w Orange Flex rachunki za telefon nie wymagają żadnych przelewów. Sieć działa bowiem na zasadzie subskrypcji, czyli tak, jak na przykład Netflix czy HBO GO. Za swój Plan komórkowy w Orange Flex płacisz za miesiąc z góry, a opłaty pobierane są automatycznie, do momentu, gdy zrezygnujesz z usługi.

Orange Flex – płatności automatyczne podpiętą kartą lub BLIKIEM
W Orange Flex są dwie metody płatności do wyboru.

1. Podpinasz do konta Flex kartę płatniczą, z której pobierane będą środki. A jeśli wolisz inne rozwiązanie, to…

2. Zasilasz szybkimi i bezpiecznymi płatnościami BLIK konto Flex, z którego Orange będzie potrącać opłaty. Gdy na koncie zabraknie środków, aplikacja powiadomi Cię, że należy je doładować.

Nie tylko automatyczne opłaty – Orange Flex to liczne korzyści
W Orange Flex nie przejmujesz się rachunkami za telefon i długoterminowymi umowami, a do tego łatwo dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. Oprócz zmiany Planu na inny, w aplikacji możesz prosto włączać i wyłączać dodatkowe usługi, takie jak na przykład nielimitowany transfer danych przy korzystaniu z wybranych serwisów (wideo, muzycznych lub z grami), czy dodatkowe GB w roamingu albo minuty na połączenia międzynarodowe.

Ponadto w Orange Flex dostajesz dodatkową kartę SIM lub eSIM za 0 zł i oglądasz HBO GO w prezencie przez miesiąc. Możesz też przesyłać swoje niewykorzystane gigabajty innym użytkownikom Flexa i zarabiać pieniądze (70 PLN) za polecenie usługi znajomym swoim kodem. Z kolei gdy dołączysz do bezpłatnego Klubu Flex, masz dostęp do wielu zniżek i kodów promocyjnych Orange Flex i partnerów operatora.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group