Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6334
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Obsługa konta przez aplikację – jakie daje możliwości?

Piątek, 21 stycznia 2022, 15:28
Aktualizacja: 15:29
Autor: ts
Polska: Obsługa konta przez aplikację – jakie daje możliwości?
Fot. ts
Przez aplikację mobilną banku możesz kontrolować przelewy, zlecać płatności na numer telefonu odbiorcy czy płacić rachunki do Urzędu Skarbowego lub ZUS-u. Możliwości jest naprawdę wiele. Banki nieustannie ulepszają swoje usługi i starają się dostosować je do wymagań swoich klientów. Funkcjonalność i użyteczność stawiają na pierwszym miejscu! Sprawdź, jakie korzyści daje obsługa konta bankowego przez telefon.

Czym jest bankowość mobilna?
Bankowość mobilna to forma zarządzania własnymi pieniędzmi za pomocą zainstalowanej w smartfonie aplikacji. W każdej chwili możesz sprawdzić stan środków na koncie, zrobić przelew i kontrolować swój budżet. Wystarczy tylko dostęp do Internetu. W aplikacji mobilnej mBanku znajdziesz też mOkazje, dzięki którym zyskasz na zakupach. Część wydatków w sklepach znanych marek, bank zwróci wprost na twoje konto.

Dodatkowe usługi w aplikacji mobilnej banku
Kiedyś czynności związane z kontem bankowym wymagały osobistej wizyty w banku. Dziś wszystko można robić zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi. Postęp technologiczny nie zwalnia. Coraz bardziej popularna staje się obsługa konta przez aplikację w smartfonie. Wszystko po to, aby uprzyjemnić, przyspieszyć i usprawnić ci obsługę rachunku.

Bankowość mobilna to odpowiedź na potrzeby klientów. Twoja aplikacja bankowa to tak zwane główne centrum zarządzania finansami, gdzie dodatkowo:
• zlecisz szybki przelew internetowy na telefon BLIK,
• zlecisz szybki przelew na numer telefonu przypisany do konta odbiorcy;
• zapłacisz zbliżeniowo z Google Pay lub Apple Pay,
• skontaktujesz się z infolinią bezpośrednio z aplikacji;
• wyślesz płatność do US-ego lub ZUS-u;
• zmienisz limit lub zastrzeżesz kartę płatniczą;
• potwierdzisz przelew w aplikacji bez czekania na SMS-a z 8-cyfrowym hasłem;
• a nawet skontrolujesz rachunki – taką usługę oferuję mBank. Asystent płatności przypomni o cyklicznych płatnościach za gaz lub prąd. Zatwierdzisz je jednym kliknięciem w aplikacji.

Co więcej, zapłacisz je bez konieczności przepisywania numeru przelewu, kwoty i odbiorcy. Wystarczy, że zeskanujesz QR kod, który znajduje się na fakturze. Dane zostaną automatycznie podstawione do formatki przelewu. To ogromna oszczędność czasu! Co więcej, masz pewność, że wszystkie dane są poprawnie wypełnione. Tak że unikniesz przy tym ewentualnych pomyłek i problemów.
W aplikacji mobilnej mBanku możesz również na bieżąco śledzić zdarzenia na swoim koncie. Wszystko dzięki bezpłatnym powiadomieniom push. Ty decydujesz, o czym i kiedy chcesz wiedzieć.

Jak zainstalować aplikację mobilną banku?
Aplikację mobilną banku możesz pobrać bezpłatnie z Google Play (na urządzenie z systemem operacyjnym Android), AppGallery (autorski sklep smartfonów Huawei) oraz App Store (na urządzenie z systemem operacyjnym iOS). Proces instalacji jest bardzo szybki, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy tylko dostęp do Internetu, smartfon i dowód osobisty (w celu weryfikacji tożsamości).

W mBanku możesz też otworzyć rachunek za pomocą selfie. Wypełnij wniosek w aplikacji oraz zrób zdjęcie dowodu osobistego z przodu i z tyłu. Następnie ustaw aparat naprzeciwko siebie i zrób sobie zdjęcie oraz nagraj dwa krótkie filmy, na których wykonujesz kilka prostych ruchów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group