Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 2551
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zamek Strachu

Sobota, 2 lipca 2022
godz. 22:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. P. Śląskich 1

W zeszłe wakacje w Zamku Książ pojawiła się nowa postać - wampir, na którego polował sam Ernst Maksymilian von Hochberg. W tym roku poznamy go w pełnej krasie i przeżyjemy prawdziwe chwile grozy w przerażającym zamczysku jakim staje się Zamek Książ po zmroku. Tu każdy kąt wydaje się ciemniejszy, a dźwięk - straszniejszy. Zwłaszcza gdy wydaje go z siebie książańskie zjawy. To będzie szalony wieczór, którego nigdy nie zapomnicie!
Dla kogo? Dla odważnych dorosłych, którzy nie boją się ciemności / Jak długo? ok. 90 minut / Co zobaczycie? Głównie nieudostępniane dziennie mroczne pomieszczenia / Atrakcje? Niebanalny przewodnik, paranormalne spotkania, straszne historie (czasem histerie), dużo emocji (trochę trwogi, trochę przerażenia, jeżeli szybko biegacie to i śmiechu), trochę zjaw, a dalej... nie powiemy! Przy edycjach specjalnych dzieje się jeszcze więcej.
ZAKUP BILETÓW:
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl (wydarzenie: Nocne Zwiedzanie -> Nocne zwiedzanie - Zamek Strachu) - polecamy online! - lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group