• Sobota, 25 maja 2019
  • Godz. 6:49
  • Imieniny: Grzegorza, Leona, Magdaleny, Urbana
  • Czytających: 1846
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wytańcz To! 5 Rytmów/ w każdy poniedziałek/

15.04-24.06.2019 (71 dni)
godz. 19:30
Biorezydencja
Świeradów Zdrój
ul. Główna 12
30

WytańczTo! w Biorezydencja w Świeradowie Zdroju - w każdy poniedziałek zajęcia 5Rytmów poprowadzi Tomasz Szymocha. Wytańczymy to, co w nas siedzi i uwiera oraz to, czego istnienia nawet nie jesteśmy świadomi.

Praktyka 5Rytmów® stworzona przez Gabrielle Roth, tańczona przez tysiące ludzi na całym świecie, jest filozofią, perspektywą, sztuką i dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoją duszę w ruch, to sama się uzdrowi.

Ruch jest zarówno lekarstwem jak i metaforą, sięga poprzez i ponad języki, kultury i grupy wiekowe, transformując: cierpienie w sztukę, sztukę w świadomość, a świadomość w działanie. Wspólnie znaczy potężnie, rewolucyjnie i przytulnie. Praktyka 5Rytmów® tworzy społeczność, która wypaca swoje modlitwy, wspiera proces potrzebnej zmiany i daje bezpieczną przestrzeń dla każdego, kto chce wstrząsnąć swoim ego i przebudzić w sobie tę część, która jest nieprzewidywalna, pełna pasji, fascynująca, balansująca na krawędzi i tęskniąca za wolnością.

Zajęcia zapoznają nas z elementami 5 Rytmów:
~~ Flowing ~~ Staccato ~~ Chaos ~~ Lyrical ~~ Stillness ~~
Poprzez ruch, zaopiekujemy się i nadamy należytą uwagę każdej części ciała. Wsłuchamy się w nasze ciała i pozwolimy im przemówić w ich własny, dynamiczny sposób.

Tomasz Szymocha to akredytowany nauczyciel 5Rytmów®.
Trening nauczycielski ukończył 2016 w The Moving Center® New York. Od tego czasu aktywnie prowadzi zajęcia i warsztaty 5Rytmów® w Polsce, Niemczech, Izraelu, Hiszpanii. Z zawodu jest aktorem mimem po szkole w Berlinie, gdzie przez wiele lat pracował w teatrze. Nauczał ruchu w Niemczech, Polsce, Włoszech, Francji, Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Prowadził zajęcia taneczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w Berlinie i Paryżu. Wychował się w Warszawie, gdzie występował w Teatrze Buffo jako mim. W 1987 emigrował do Berlina. W wieku 25 lat intensywnie medytował przez 2, 5 roku w Himalajach. Od 2011 roku założyciel BioRezydencji w Świerodowie-Zdrój (www. biorezydencja. pl), ekologicznego centrum warsztatowo-rozwojowego. Z zamiłowania , podróżnik, ojciec 5 dzieci, wegetarianin, masażysta Lomi Lomi Nui, ukończył ISTA level 1. , miłośnik lasów (zasadził 70 tys drzew). :)

Zajęcia 5Rytmów odbywać się będą w każdy poniedziałek od 19:30 do 22:00, w luksusowo kameralnej grupie, w pięknym miejscu Tańczymy boso. Dużo się pocimy!

Biorezydencja
Główna 12
59-850 Świeradów-Zdrój

Cena za pojedyncze zajęcia: 30 zł
Karnet 10 zajęć: 450 zł (bez terminu ważności)

Zapraszam serdecznie!
Tomasz Szymocha

Nikt nie tańczy na trzeźwo, chyba że oszalał...
- Cyceron

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group