• Czwartek, 18 lipca 2019
  • Godz. 14:59
  • Imieniny: Erwina, Kamila, Karoliny, Szymona
  • Czytających: 6321
  • Zalogowanych: 16
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Weekend w górach z numerologią i przeznaczeniem

2-4 sierpnia 2019 (3 dni)
godz. 18:00
Morsowisko-Dom Morsa przy wodospadzie Przesieka k. Karpacza
Przesieka
ul. Karkonoska 51
540

W pięknym miejscu, w samym centrum Karkonoszy, przy wyjątkowym wodospadzie, pod lasem jest dla Ciebie piękny czas. Zjeżdżamy się w piątek do wieczora, kwaterujemy w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami.
W trakcie pobytu:

1. Portret numerologiczny dla każdego
2 . Moja mapa marzeń
3. Moc pozytywnego myślenia
4. Magia asertywności
5. Magiczna wycieczka w góry i kąpiel w wodospadzie
6 . Mocna auto ewaluacja osiągnięć
7. Poznanie swojego przeznaczenia

Prowadząca - dr Maria Jolanta Zajączkowska, autorka programów w zakresie komunikacji i rozwiązywania konfliktów na studiach podyplomowych i kursach specjalistycznych. Trenerka umiejętności społecznych: komunikacji , pracy zespołowej, rozwoju osobistego i wielu innych ... W tym roku obchodziła swoje jak mówi- mistrzowskie 66 urodziny. W wieku 60 lat spotkała jego- miłość swojego życia i do dziś tworzy z nim wspaniały związek, tym samym pokazując , że każdy czas jest dobry by spełniać swoje marzenia... Prywatnie piękna kobieta, z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i pasją. Ekspert z zakresu numerologii. Tym wszystkim będzie się z nami dzielić.

Inwestycja w weekend 540 , - zł zawiera warsztaty od piątku do niedzieli, dwa noclegi. Możliwość wykupienia posiłków na miejscu. Obiad w niedzielę przewidziany jest w trakcie wyjścia w góry , w schronisku.
Każdy z Was niech zabierze ze sobą na weekend :ręczniki do kąpieli, stroje kąpielowe, klapki, wygodne buty w góry, ubranie na wiatr i deszcz, kolorowe gazety, kredki, mazaki, blok techniczny
( ewent. rysunkowy) A4 lub większy, klej do papieru, nożyczki, wygodne papcie i swój ulubiony kubek do kawy lub herbaty ;-). Najważniejsze żeby wziąć siebie :-).
Zadatek w kwocie 200, -zł należy przelać na : Farma im happy Spółka z o. o. , nr konta; 60 1090 1926 0000 0001 4186 5822. W tytule wpłaty należy wpisać imię, nazwisko, nr telefonu, datę rezerwacji i ilu osobowy pokój. Wszelkie informacje i rezerwacje pod nr 665 098 450.
Ilość miejsc ograniczona . Do zanurzenia w nowym... :

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group