• Czwartek, 18 lipca 2019
  • Godz. 14:53
  • Imieniny: Erwina, Kamila, Karoliny, Szymona
  • Czytających: 6329
  • Zalogowanych: 17
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Warsztaty self- care w Kopańcu

15-18 sierpnia 2019 (4 dni)
godz. 11:00
Dolina Harmonii
Kopaniec
Kopaniec 69a
380

Czy może być coś lepszego niż wakacyjne warsztaty w otoczeniu przyrody, podczas których zrelaksujesz się, odpoczniesz, a do tego nauczysz się, jak na co dzień działać bez wysiłku i w harmonii z sobą? Z działalnością aktywistyczną wiąże się wiele wyzwań, także emocjonalnych. Może pojawić się zmęczenie, zniechęcenie lub napięcie. Dlatego, dla skutecznego działania, przydatna jest umiejętność powracania do wewnętrznej harmonii i spokoju.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty self-care dla aktywistek i aktywistów, podczas których będzie można nauczyć się prostych ćwiczeń m. in. z uważności i "Sedona Method", dzięki którym można rozwijać i zachowywać radość działania. Warsztaty to także świetna okazja, by przyjrzeć się swoim potrzebom i nauczyć się, jak komunikować je innym.

W trakcie warsztatu:
- nauczysz się, jak wyciszać swój umysł,
- nauczysz się, jak uwalniać nieprzyjemne emocje,
- dowiesz się, jak sobie radzić ze stresem.
- poznasz ćwiczenia, dzięki którym w twoim życiu pojawi się więcej radości, swobody i naturalny flow,
- nauczysz się lepiej rozpoznawać swoje potrzeby,
- poznasz i poćwiczysz metody komunikacji bez przemocy (NVC).

Dla chętnych: poranna gimnastyka z Joanną. W trakcie spokojnych zajęć na powietrzu zadbamy o potrzeby ciała - porozciągamy się, dodamy sobie energii i poobcujemy z naturą.

PROWADZENIE:
Marcin Gerwin - praktykę medytacji rozpoczął ponad 20 lat temu. Prowadzi warsztaty z uwalniania (letting go), uważności (mindfulness), flow, sprawiedliwości naprawczej i inne. Na co dzień, jako aktywista, zajmuje się m. in. usprawnianiem demokracji.

Joanna Gieldarska - psycholożka, psychoterapeutka, coach zdrowia. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym. Na co dzień pomaga innym wieść pełniejsze i bogatsze życie, w oparciu o ich wartości. Prowadzi terapię indywidualną, warsztaty rozwoju osobistego oraz szkolenia z umiejętności miękkich. Od 12-stu lat jest także trenerką fitness – prowadzi różne formy zajęć, w tym tzw. „body and mind” z wykorzystaniem elementów jogi, metody Pilatesa i stretchingu.

MIEJSCE:
Warsztaty odbędą się w Dolinie Harmonii w Kopańcu. Jest to ustronne, pięknie położone miejsce na Pogórzu Izerskim, nieopodal Szklarskiej Poręby. Do dyspozycji mamy przestronną salę warsztatową oraz pokoje gościnne w tym samym domu. Więcej informacji i zdjęcia: http://dolinaharmonii. pl

KOSZT:
380 zł – obejmuje warsztaty, nocleg w pokojach gościnnych i wyżywienie.

Posiłki są na miejscu, kuchnia wegańska. Poszukujemy 1 osoby, która poprowadziłaby kuchnię – w zamian proponujemy udział w warsztatach za darmo. Idealnie, gdyby to była osoba, która na co dzień gotuje dla siebie wegańsko. Do pomocy w krojeniu będzie można oczywiście poprosić uczestników i uczestniczki warsztatu.

Jeżeli ktoś chciałby przyjechać dzień wcześniej (14 sierpnia), można zanocować na sali warsztatowej (na materacach) – koszt 20 zł. Gdyby natomiast ktoś chciał zostać jedną noc dłużej (z 18 na 19 sierpnia), dostępnych jest kilka miejsc w pokojach - koszt 60 zł.

ZAPISY:
Sprawdź wewnątrz, czy ten warsztat jest dla Ciebie. Jeśli będziesz miał lub miała jasność, że tak, zapraszamy do zgłoszenia udziału! Przewidywana liczba uczestniczek i uczestników to około 16 osób, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Chcielibyśmy zadbać o to, aby miejsca dla osób zainteresowanych warsztatami zostały wykorzystane, dlatego wprowadziliśmy przedpłatę w wysokości 100 zł, która oznacza rezerwację miejsca.

Rezerwację robi się w trzech prostych krokach:

1) Krok pierwszy - rejestracja w Bookero, dzięki czemu będziemy mieli łatwy kontakt ze wszystkimi uczestniczkami i uczestnikami: https://inicjatywaznaturyrzeczy. bookero. pl/

2) Krok drugi - przedpłata na konto naszego partnera, Doliny Harmonii: Norbert Podwiński, 94 1140 2004 0000 3102 2637 2469, tytułem: „Warsztaty self-care”.

3) Krok trzeci - przesłanie potwierdzenia przelewu na adres email inicjatywy: inicjatywaznaturyrzeczy@gmail. com. Wówczas rezerwacja zostaje przyjęta i otrzymasz email z potwierdzeniem. Gotowe!

Gdyby ktoś chciał przyjechać dzień wcześniej lub zostać dłużej, prosimy o przesłanie informacji na adres, aby zrobić rezerwację: dolina. harmonii@gmail. com

Całość można opłacić na miejscu, pierwszego dnia, lub przelewem do 14 sierpnia.

DOJAZD:
Pociągiem do stacji Piechowice lub Jelenia Góra (w okresie wakacyjnym, z Warszawy do Jeleniej Góry kursują bezpośrednio pociągi Pendolino). Z Piechowic gospodarze oferują możliwość podwózki na miejsce – aby się umówić na transport ze stacji, prosimy dzwonić do Filipa Podwińskiego, pod numer: 509-803-046. Z Jeleniej Góry istnieje możliwość przyjechania do Kopańca prywatnym busem (RoKo) z przystanku Podwale tuż obok dworca PKS lub zamówienia taksówki (17 km od dworca PKP).

Samochodem: z trasy Jelenia Góra - Szklarska Poręba skręcić w prawo, za zieloną tablicą Piechowice i po kilku kilometrach serpentyn skręcić, na przełęczy, w lewo, na Kopaniec. Dolina Harmonii będzie po 2 km, po prawej stronie. Dokładny adres: Kopaniec 69a, 58-512 Stara Kamienica.

Warsztaty rozpoczną się 15 sierpnia o godz. 11. 00, byłoby idealnie, gdyby wszyscy przyjechali na miejsce co najmniej pół godziny wcześniej – będzie czekała poranna herbata i kawa. Zakończenie obiadem w niedzielę, 18 sierpnia, o godz. 14. 00.

ORGANIZATORZY:
Inicjatywa z Natury Rzeczy we współpracy z Doliną Harmonii.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group