• Środa, 19 lutego 2020
  • Godz. 22:31
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelgo
  • Czytających: 9424
  • Zalogowanych: 12
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Trzydniowe warsztaty: spokój, koncentracja i zimno

20-21 marca 2020 (2 dni)
godz. 19:00
Morsowisko
Przesieka
ul. Karkonoska 51
650

Zapraszam na 3 dniowy pobyt warsztatów praktycznych. Trenując swoje ciało nauczymy umysł koncentracji i spokoju. Bardzo przydatnych cech w życiu codziennym, sporcie i biznesie. W obecnym świecie technologi zabiegającej na każdym kroku o naszą uwagę co raz trudniej o wewnętrzną równowagę.
W programie zajęć:
- Poprawa koncentracji
- Praca ze zmysłami
- Treningi oddechowe
- Redukcja stresu
- Wzmacnianie kręgosłupa, praca nad mobilnością i
ruchomością
- Medytacja i uważność
- Zimne kąpiele w wodospadzie
- Trening mobilności
- Trening mentalny z wizualizacją
Prowadzący Maciej Szyszka: Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem. Swoją przygodę zacząłem jako siedmiolatek od żeglarstwa, potem trenowałem pływanie, koszykówkę i sporty siłowe we wszystkich dyscyplinach odnosząc sukcesy. Od początku poszukiwałem możliwości holistycznego treningu i rozwoju fizycznego na długie lata. Moim marzeniem było zostanie zawodowym sportowcem. Kończąc szkołę średnią i rozpoczynając studia na kierunku fizjoterapii nie spodziewałem się, że moje marzenie może się spełnić jednak głęboko w nie wierzyłem. Równolegle z rozpoczęciem studiów związałem się ze sztukami walki i ta przygoda trwa do dnia dzisiejszego czyli 15 lat. Zawodowo prowadzę treningi oddechowe i mentalne. Po 10 latach ciężkich treningów Wing Tsun Kung Fu zostałem przyjęty jako prywatny uczeń swojego chińskiego Mistrza sifu Kong Chi Keunga i mogłem rozpocząć naukę pod jego okiem w Hong Kongu. Tam mam możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz trenowania z najlepszymi na świecie w tej dyscyplinie. Szukając dalszych dróg rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności rozpocząłem treningi w zakresie kalisteniki i Brazylijskiego Jiu Jitsu. Cenię sobie holistyczne podejście do treningu dlatego szkolę się wielokierunkowo, by z każdej dyscypliny czerpać to co najcenniejsze. Jestem dyplomowanym instruktorem samoobrony, ukończyłem kurs trenera personalnego i szkoliłem się z zakresu dietetyki. Obecnie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu technik oddechowych u Wima Hofa (Ice Man), Patricka McKeowna metoda Bouteyko, Tulku Lobsang techniki medytacyjne oraz z ogólnie pojętej motoryki na warsztatach z Ido Portalem. Definiuje mnie sprawność fizyczna i chęć ciągłego rozwoju, wykorzystuję wiedzę by jak najlepiej poprawić twoje wyniki sportowe.
Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienką, tv, wi-fi. w pięknie położonym ośrodku Chybotek w Przesiece k. Karpacza, przy lesie, w samym centrum Karkonoszy, tylko 4 km od granicy czeskiej. Przy jedynym wodospadzie w Polsce, w którym można się kąpać- Wodospadzie Podgórnej. Na terenie restauracja, kawiarnia, możliwość wykupienia posiłków. Zajęcia prowadzone są na sali lub w plenerze.
Inwestycja w siebie 650, --zł obejmuje warsztaty, zakwaterowanie, całodzienne zajęcia z trenerem Maciejem. Możliwość korzystania z sauny fińskiej
Dodatkowe informacje i rezerwacje pod nr telefonu 665 098 450.
Zadatek w kwocie 300 zł należy wpłacić na konto : Farma im happy Spółka z o. o. , nr r-ku; 60 1090 1926 0000 0001 4186 5822. W tytule wpłaty wpisać imię , nazwisko, nr telefonu, datę pobytu hasło -obóz z Maciejem i ilu osobowy pokój. Ilość miejsc ograniczona.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group