Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 5967
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Teatralna Niedziela dla Najmłodszych

25.10-13.12.2020 (50 dni)
Kinoteatr Zbyszek
Dzierżoniów
13

Teatralna Niedziela dla Najmłodszych
(program na pażdziernik, listopad, grudzień 2020 r.)
Kinoteatr Zbyszek
Program:
25.10.2020 "Fantazjana – Niekończąca się historia"
Teatr Prym Art. z Katowic.
Bastian po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potrafi porozumieć się ze swoim tatą. Pewnego dnia chowa się w księgarni, uciekając przed prześladującymi go starszymi kolegami ze szkoły. Tam znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu.
Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, której grozi zagłada…Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować świat fantazji…
22.11.2020 "Dobrze, że jesteś"
Teatr Lalki i Aktora z Wałbrzycha
To opowieść o przyjaźni wystawianej na próby, ale przede wszystkim o mądrości ukrytej w dojrzałym wieku. Dwaj obwoźni handlarze, znający się do dawna, czekając na klientów opowiadają historię o starym psie. Burka wyrzucił z domu właściciel, ponieważ uznał, że ten do niczego się już nie przyda. Osamotniony pies idzie do lasu, gdzie próbuje znaleźć dom, przy okazji spotyka różne postaci, którym dzięki swojej życiowej mądrości skutecznie pomaga. Wśród nich jest na przykład niedźwiedź Zygmunt, który czując się starym i niepotrzebnym, bezskutecznie próbuje umrzeć. Towarzystwo Burka i jego mądre argumenty, przywracają Zygmuntowi siły oraz chęć do życia.
13.12.2020 "Kryształowa Królowa Śniegu"
Teatr Prym Art. z Katowic.
Muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena, to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus.
Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.
Cena biletów:
Parter: 13 zł
Balkon: 11 zł
Kasa biletowa w budynku głównym
poniedziałek - czwartek w godz. 10:00-17:30
piątek - 8:00-15:30
BILETOMAT / płatność kartą
budynek główny, wejście od parkingu
poniedziałek-czwartek 8:00 - 21:00
piątek 8:00 - 20:00
sobota 9:00-15:00

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group