Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 6959
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Raz, Dwa, Trzy - 30 lat jak jeden koncert

Niedziela, 13 grudnia 2020
godz. 18:00
Narodowe Forum Muzyki
Wrocław

RAZ DWA TRZY – Koncert Jubileuszowy
„30 lat jak jeden koncert…”
30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.
Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język.
Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.
To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA.
Koncertami - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą przyjaźń z Państwem i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.
Gościnnie udział wezmą także wspaniali goście: Henryk Miśkiewicz (saksofon) oraz Thomas Celis Sanchez (instrumenty perkusyjne).

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!
Zapraszamy na jubileuszowy wieczór, pełen muzycznych wspomnień i refleksji.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group