Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6571
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pokaz tańca "Szeherezada"

Jelonka poleca!
Poniedziałek, 27 lipca 2020
godz. 19:30
Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze
Jelenia Góra
Cieplicka 11A
30

"SZEHEREZADA" - pokaz tańca orientalnego i flamenco w wykonaniu zespołu HAYAT połączony z pieśniami w wykonaniu Elwiry Kozak
Informacja i rezerwacja tel. 608 434 890

Bajecznie kolorowe, pełne tańca i śpiewu widowisko. Taniec orientalny (popularnie zwany tańcem brzucha) oraz ogniste flamenco zapewniają moc niezapomnianych wrażeń, a piosenki śpiewane przez Elwirę Kozak dopełniają ucztę od strony wokalnej.

Agata Szmigrodzka od ponad 10 lat uczy w Jeleniej Górze tańca orientalnego i flamenco. Część uczestników jej zajęć przychodzi i odchodzi, jak to w szkole tańca. Ale część – zostaje i przez lata doskonali warsztat taneczny po to, by tworzyć zespół HAYAT. Z tym właśnie zespołem, założonym w 2007 roku, mimo zmieniającego się składu, wciąż występuje Agata Szmigrodzka. Przez dekadę została przygotowana i zaprezentowana niezliczona ilość widowisk i pokazów, tancerki HAYATU występowały na wielu scenach polskich i zagranicznych, a stworzone przez A. Szmigrodzką choreografie wykonuje kolejne już pokolenie tancerek. Pokaz uświetni Elwira Kozak, utalentowana jeleniogórska wokalistka, która zaśpiewała nieśmiertelne przeboje wielu pokoleń.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group