Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 3167
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Plener ceramiczno- rzeźbiarski

10.07-21.08.2020 (43 dni)
Bolesławiec

Letnia przygoda z niezwykłym materiałem jakim jest glina❗️

10 dni pracy warsztatowej pod okiem uznanych bolesławieckich ceramików, wystawa i wspólny katalog – to wszystko czeka na osoby, które chcą poznać nowe techniki, doskonalić swoje umiejętności i realizować własne projekty!
To nowy pomysł Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki na letnią imprezę wokół najstarszej imprezy w regionie.

????Pod okiem mistrzów. Plener ceramiczno-rzeźbiarski '2020???? odbędzie się w dniach 10 – 21 sierpnia 2020 w pracowniach BOK - MCC. Będzie to 10 dniowy plener dla osób próbujących swoich sił w materiale jakim jest glina, dający możliwość pracy amatorów „pod okiem mistrzów” - twórców z dziedziny rzeźby i ceramiki artystycznej, tworzących w tym czasie w Bolesławcu, w ramach 56. Międzynarodowego Pleneru Ceramiczno – Rzeźbiarskiego Bolesławiec 2020 /tegoroczna impreza to edycja specjalna, organizowana lokalnie z powodu SARS-COV-2/. Udział w plenerze jest bezpłatny, a skierowany do dorosłych mieszkańców miasta i powiatu bolesławieckiego zainteresowanych ceramiką, rzeźbą i jej tworzeniem. Efektem pracy będzie zorganizowana wystawa prac i wydany wspólny katalog. Komisarzem pleneru jest bolesławiecki artysta Czesław Matyjewicz

Zgłoszenia chętnych (karta do pobrania ze strony www.bok.boleslawiec.pl) przyjmujemy do 15 lipca 2020. Mamy nadzieję, że ta letnia przygoda dostarczy masę pozytywnych wrażeń i pozostawi doskonałe wspomnienia!

‘Pod okiem mistrzów. Plener ceramiczno-rzeźbiarski '2020’ został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group