Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 7061
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ogrody Światła w Zamku Książ i Palmiarni

29.10.2021-28.02.2022 (123 dni)
godz. 16:30
Zamek Książ, Palmiarnia
Wałbrzych

Sezon 2021/2022 to dwa razy dłuższa trasa i dwa razy więcej dekoracji!
Nadchodzi magia Ogrodów Świateł w Zamku Książ! Zachwycające zamkowe ogrody już po raz 3 rozbłysną dzięki specjalnie dedykowanym im iluminacjom świetlnym. Książęcy bal, ogromne różne, królewskie pawie i fontanny światła to tylko część tego, co zobaczycie w tym roku . Na turystów odwiedzających nas w sezonie 2021/2022 czeka wyjątkowa niespodzianka: oprócz zachwycającej sali balowej w ogrodach południowo-zachodnich, uruchomione zostaną również tarasy północne, gdzie zachwyci Was nowa świetlna trasa "Średniowieczny Książ". Czekają tam rycerze, tarcze, pochodnie, zjawy oraz nowa animacja - Turniej rycerski.
Drugą część Ogrodów Światła znajdziecie w wałbrzyskiej palmiarni, która w tym roku rozbudzi zmysły i zachwyci feerią barw. To tu powstanie zachwycający świat egzotycznych zwierząt - nie zabraknie żółwi, kraba, kolorowych rybek, papug, małp, ale także flamingów, wieloryba, krokodyla i... 4 metrowej żyrafy (HIT)! Wydarzenie obejmuje zarówno ogrody, jak i wnętrza palmiarni, które będą się mienić od dodatkowych dekoracji świetlnych.
CENNIK BILETÓW: https://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/ogrody-swiatla/...
ZAKUP BILETÓW: https://bilety.ksiaz.walbrzych.pl/
GODZINY OTWARCIA: https://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/ogrody-swiatla/...
GALERIA ZDJĘĆ: https://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/ogrody-swiatla/...
Ogrody Światła w Zamku Książ i Palmiarni to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych wydarzeń w tej części Polski. Wszystkie dekoracje zostały wykonane indywidualnie pod specyfikę obiektów i zgodnie z ich architekturą. Zachęcamy do przeżycia niezwykłej przygody w obydwu ogrodach, by w pełni zachwycić się pięknem tego niezwykłego wydarzenia.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group