• Wtorek, 25 czerwca 2019
  • Godz. 5:20
  • Imieniny: Doroty, Łucji, Wilhelma
  • Czytających: 1848
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Nocne Zwiedzanie Zamku Książ

Sobota, 29 czerwca 2019
godz. 21:00
Zamek Książ
Wałbrzych
ul. Piastów Śląskich 1
55

Po zmroku dzieje się więcej, zwłaszcza w gorącym czerwcu, bo właśnie wtedy coraz więcej energii szaleje dookoła. Jeżeli przeraża Was już sam mrok, unikajcie Książa, gdzie z każdego cienia dochodzą przerażające dźwięki. Jeżeli jednak pozwoli Wam na to odwaga, zapraszamy - bramy zamku staną przed Wami otworem właśnie tej jednej nocy! Gdy ziemię spowije ciemność nocy, w zamku rozpocznie się parada zjaw i upiorów, które wychodzą z piwnic i opustoszałych pięter. Pokażemy Wam miejsca, do których balibyście się wejść za dnia!
Zapraszamy Was was na prawdziwą mroczną przygodę!
Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie www. bilety. ksiaz. walbrzych. pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą niezwykłą przygodą:
http://www. ksiaz. walbrzych. pl/turystyka/oferty/nocne-zwiedzanie
Cena biletu:
- 50 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku!
Uwaga! Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona!

UWAGA!
- parking dla gości Nocnego Zwiedzania (na czas zwiedzania) znajduje się na parkingu hotelowym po okazaniu biletu,
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie w wieku szkolnym mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania
Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się tutaj: http://www. ksiaz. walbrzych. pl/turystyka/zwiedzanie/nocne#regulamin

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group