Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 7238
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Muniek i Przyjaciele

Sobota, 11 września 2021
godz. 19:00
Jeleniogórskie Centrum Kultury
Jelenia Góra
ul. Bankowa 28/30
100

UWAGA NOWY TERMIN KONCERTU!
Szanowni Państwo w porozumieniu między JCK a artystą nastąpiła zmiana terminu koncertu na 11 września 2021.
????Bilety zakupione przed zmianą terminu na wydarzenia zachowują ważność! Istnieje możliwość zwrotu biletu ze względu na zmianę terminu za okazaniem paragonu lub faktury.
Na wydarzenia odwołane, zwroty biletów można dokonywać w zależności od formy zakupu biletu:
????Zakup dokonany w kasie biletowej: Kasa biletowa JCK przy ul. Bankowej 28/30 czynna: od wtorku do piątku w godzinach 13:00 - 18:00. (Uwaga w dniach od 01.02.2021 - 28.02.2021 kasa czynna tylko na 2h przed wydarzeniami.)
????Zakup dokonany przez system sprzedaży internetowej: Zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.
????Zwroty na wszystkie odwołane wydarzenia będą realizowane do końca 2020 roku.
__________________________________________
Zapraszamy serdecznie na koncert MUNIEK i Przyjaciele w Jeleniogórskim Centrum Kultury!
Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta ,,Muńka" Staszczyka, lidera formacji T. Love. W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman - gitara akustyczna oraz Janek "Jahlove" Pęczak - gitara akustyczna. ,,Nie planujemy żadnego nowego albumu, ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych, przedstawimy także kilka nowych pomysłów", mówi Muniek Staszczyk Zygmunt Staszczyk, współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo działał w zespole Atak, przekształconym w Opozycję. W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T.Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to ,,Garaż"; (1984), "IV LO"; (1985) i ,,Autobusy i tramwaje"; (1988). W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Udzielał się także m.in. w formacjach Szwagierkolaska i Paul Pavique Movement.
Bilety: 100 zł w przedsprzedaży do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group