Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3066
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morświnki vol. 5 w "Oko Morsa"

6-8 listopada 2020 (3 dni)
godz. 16:00
Oko Morsa
Przesieka
395

Morświnki to szczególny czas dla Kobiet w górach o nietypowej porze roku, jaką są jesień i zima Spotykamy się, by doświadczać zimna, gór i zimnej wody Po raz piąty już zapraszam do mojego prywatnego domu Kobiety by spędzić dobry, energetyczny, kobiecy czas. Pełen szczerych rozmów, śmiechu, radości, odprężenia, ale też i wyzwań, odwagi, zmiany, siły i mocnych wrażeńTo, co zapewnia nam adrenalinę podczas tych spotkań, to kąpiele w zimnej wodzie. Będziemy je realizować na dwa sposoby:
????w "Oko Morsa" czyli naturalnym kamiennym jacuzzi na terenie obiektu
????oraz pod Wodospadem Podgórnej.

Do tego oczywiście krótsze lub dłuższe wyprawy w nieduże górki. Ale jeśli będą chętne to zorganizujemy również wejście na Śnieżkę, ale UWAGA! z licencjonowanym Przewodnikiem Sudeckim Anią Bejm z Wędrówki Wanderlust???? Piszę o tym dlatego, że wiele ekstremalnych wejść na Śnieżkę, ale też i grupowych zorganizowanych, odbywa się bez żadnego formalnego przewodnictwa. A to już nie jest ani profesjonalne ani bezpieczne. Zatem jeśli z przewodnikiem to tylko w warunkach nadających się do wejścia na najwyższy szczyt Karkonoszy i zawsze z ubezpieczeniem.

Koszt obejmuje dwa noclegi w moim domu w Przesiece oraz pełna lodówkę, która zaopatrzę, z czego będziemy same przygotowywać zdrowe, energetyczne posiłki, w tym wegetariańskie.

I tym razem nowość. Ponieważ Morświnkowy weekend sąsiaduje ze świętem 11go listopada i niektóre z Was będą mogły mieć wolne od pracy dni, postanowiłam zaproponować opcje wydłużenia weekendu do wyboru.

Zatem do wyboru:
????Morświnki vol.5 CLASSIC????6-8.11.
????Morświnki vol.5 ACTIVE????6-9.11.
????Morswinki vol.5 DEEP RESET????6-10.11

Cena inwestycji w Twoja odporność, zdrowie i psychiczny reset:
????Morświnki vol.5 CLASSIC - 395zł
????Morświnki vol.5 ACTIVE - 495zł
????Morświnki vol.5 DEEP RESET - 595zł

Wszelkie dodatkowe wstępy i opłaty np. przewodnik, napoje, atrakcje, dojazd do Karpacza itp. to koszty po stronie UCZESTNIKA, w tym dojazd na miejsce.

UWAGA! Możliwość wykorzystania VOUCHERÓW MAKSYMALISTKI - jednego przy wersji CLASSIC, dwóch przy wersji ACTIVE i DEEP RESET.

Ze mną możesz pokonać swoje granice i poczuć w sobie nową siłę

Zapraszam Cię na spotkanie w moim górskim domu w magicznych Karkonoszach. Zapraszam Cię na fascynującą przygodę z morsowaniem w najpiękniejszym morsowym zakątku Polski

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group