• Czwartek, 18 lipca 2019
  • Godz. 15:17
  • Imieniny: Erwina, Kamila, Karoliny, Szymona
  • Czytających: 6366
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Malowanie Intuicyjne - warsztaty

15-20 lipca 2019 (6 dni)
godz. 14:00
Biorezydencja
Świeradów Zdrój
ul. Główna 12
980

Malowanie intuicyjne Vedic Art w przepięknym miejscu w Świerafowie Zdroju, na Pogórzu Izerskim.
Chcesz zasmakować górskiej przygody połączonej z ekspresyjnym malowaniem? W takim razie zapraszam Ciebie na warsztaty malowania intuicyjnego Vedic Art. Kurs dla początkujących I stopnia i dla zaawansowanych II stopnia.
Będziemy malować przez 5 dni. Wejdziemy w proces kreacji, kontaktu z wewnętrznym dzieckiem, które w swej naturze jest radosne i spontaniczne oraz chętne do zabawy. Będziemy uwalniali się z więzów niemocy, krytyki, patrzenia na to co inni nam mówią, po to by skontaktować się ze swoją kreatywnością, lekkością i radością, by poczuć "wiatr we włosach" i wolność, pofrunąć w nieznane i rozwinąć skrzydła.
Termin: od popołudnia w poniedziałek 15go lipca do południa w sobotę 20go lipca - pełny kurs 17 zasad Vedic Art w przepięknym miejscu na Pogórzu Izerskim w Świeradowie Zdroju w Biorezydencji, siedemnastowiecznym dworku (link https://biorezydencja. pl/ )
W sumie to 5 dni z malowaniem oraz zajęciami towarzyszącymi: taniec 5Rytmów, joga, sesje oddechowe. Oczywiście jest dowolność wyboru, bo nic nie musisz ale możesz korzystać ze wszystkich dostępnych zajęć. Możesz malować, tańczyć, ćwiczyć jogę
Zaczynamy od godziny 14. 00 wspólnym obiadem, o godzinie 17. 00 jest taniec 5Rytmów prowadzony przez Tomka Szymochę kończymy zajęcia o godzinie 20. 00. Warsztat kończymy w sobotę po obiedzie około 15tej. We wtorek, środę, czwartek i piątek śniadanie 9. 00, zajęcia Vedic Art od godziny 10. 00 do 13-14. 00, obiad 14. 00, przerwa poobiednia do 16. 00, 16-19. 00 Vedic Art, 19. 00 kolacja. W środę i czwartek rano o 7. 30 zajęcia jogi dla chętnych oraz sesje oddechowe po kolacji prowadzone przez Wojtka Szymochę z Boorezydencji. Istnieje możliwość korzystania z masażu Lomi Lomi, informacje i zapisy na miejscu.

Vedic Art ®, to metoda rozwoju osobistego oraz wejście w proces transformacji, którą to metodę stworzył szwedzki artysta Curta Källmana. Podczas doświadczania 17 Zasad Vedic Art przypominamy sobie, iż jesteśmy Twórcami swojego życia.

Jeżeli poczujesz taką potrzebę napisz : anna. milewska74@gmail. com lub tel: 668 680 880 Anna Strzelczyk-Milewska .

Warsztaty Vedic Art, to droga zmierzania ku wyższej świadomości poprzez tworzenie. Podczas 5cio dniowych warsztatów namalujesz obrazy zgodnie z 17 zasadami Vedic Art. Zasady te są kompasem, dzięki któremu osoba będąca w procesie tworzenia odnajduje drogę do swojego serca, poznając siebie, to kim jest w swojej Istocie, w swojej Prawdzie.
Dla kogo są te warsztaty? Dla każdego. Nie musisz posiadać żadnych umiejętności malowania, znać żadnych technik. Są to warsztaty intuicyjnego malowania Vedic Art, przeznaczone dla osób, które pragną doświadczyć siebie, radości, spontaniczności, kontaktu ze swoim "wewnętrznym dzieckiem", pełni swojego potencjału oraz wolności przebywając w cudownym miejscu jakim jest Biorezydencja wtopiona w naturę i klimat Pogórza Izerskiego.

Vedic Art to metoda pozwalająca przy pomocy 17 Zasad uaktywnić prawą, intuicyjną półkulę mózgu, dającą dostęp do swojej kreatywności i możliwości twórczego wyrażania siebie, dostęp do twórczych zasobów drzemiących w każdym człowieku, połączenie z własną mocą osobistą.

Inwestycja: 980 złotych - warsztat całościowy( 5 dni I stopień lub II stopień); dla tych, którzy ukończyli Vedic Art - 80 złotych jeden dzień (jeżeli u innego nauczyciela dyplom do wglądu) oraz koszty pobytu w Biorezydencji: 5 noclegów w apartamentach 145 zł za dobę plus 3, 50 zł opłata klimatyczna, czyli 742, 50 złotych. Cena zawiera wyżywienie wegetariańskie - 3 posiłki.

Emeryci, renciści, uczniowie i studenci studiów dziennych 20% zniżki od ceny warsztatu. Dzieci uczestników warsztatu, w wieku od 12 do 16 lat za darmo ( wyprawka malarska dla dziecka we własnym zakresie).
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki w kwocie 400 złotych na konto:
Anna Strzelczyk-Milewska, PKO BP
nr konta 56 1020 4795 0000 9002 0335 6854

Należy wyposażyć się w sprzęt malarski: płótna różnych wielkości (kilka dużych i kilka małych, w tym 1 bardzo małe, w sumie 9-10 podobrazi, kwadratowe, prostokątne), farby najlepiej akrylowe (polecam markę Amsterdam ale również Phoenix, czy z ArtEquipment farby Arte, najlepiej o pojemności minimum 100 ml). Jest spory wybór firm. ( olejne dłużej schną), pędzle, kartki, ołówki, kredki, kartonowe kartki, materiały dekoracyjne: brokaty, koraliki, kamienie, muszelki, itp. , swobodny, ochronny strój do malowania.

Anna Strzelczyk-Milewska - nauczycielka Vedic Art od 2010 roku. Rekomendowany nauczyciel metody Vedic Art z dyplomem ekstrakompetencyjnym, uprawniającym do prowadzenia kursów I i II stopnia Vedic Art oraz kursów 6 Vedangas. Socjolog, pedagog
i arteterapeuta, malarka intuicyjna. Na warsztatach wykorzystuję również śpiew intuicyjny aby aktywować wejście do przestrzeni serca i skontaktować się z Matką Ziemią i Kosmosem/Niebem.
Od lipca 2017 roku po 20 latach mieszkania w Szczecinie przeniosła się na Pogórze Izerskie, w pobliże Świeradowa Zdroju, spełniając swe marzenie o powrocie na wieś, do przestrzeni jaką ona daje

Jeżeli jesteś wypalona/y, chcesz odzyskać radość życia, to ten warsztat jest dla Ciebie, jak również dla wszystkich, którzy chcą się pobawić w "kolorowym błocku".

Zapraszam serdecznie.

Anna Strzelczyk-Milewska

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group