Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2624
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kosmolenie ratują Ziemię - spektakl dla dzieci

Niedziela, 31 października 2021
godz. 16:00
Teatr Miejski
Jawor
Normalny: 20
Ulgowy: 15

CZY KOSMOLENIE URATUJĄ ZIEMIĘ?
Zapraszamy Was w magiczną kosmiczną podróż w czasie… Jest rok 3️⃣0️⃣3️⃣0️⃣. Ziemię ogarnęła zagłada. Przez zanieczyszczenia z planety zniknęły rośliny i zwierzęta. Pośród dymu i zgliszczy słychać tylko płacz ostatniej żyjącej istoty – Kropelki Wody. A tymczasem, gdzieś daleko w kosmosie, na odległej planecie żyją w spokoju KOSMOLENIE. Ewa, która ciągle ziewa i Michał Kichał – to największe kosmiczne leniuchy. W ich duszy tli się jednak marzenie – chcieliby zostać bohaterami przestworzy. Pewnego dnia na ich planetę dociera wiadomość z Ziemi z błaganiem o pomoc. Czy zareagują? Czy uda się uratować najpiękniejszą planetę w kosmosie?
___
„Kosmolenie ratują Ziemię” to ekologiczny spektakl teatralny, który uczy przez zabawę. To wesoła lekcja ekologii, oprawiona wyjątkową muzyką, kostiumami i scenografią.
Porusza wiele tematów ekologicznych. Przedstawia dzieciom negatywne skutki działań człowieka, takich jak: produkowanie dużej ilości śmieci, spalanie śmieci w piecach i zanieczyszczenie przyrody. Wskazuje dzieciom sposoby na właściwe gospodarowanie odpadami - poszerza wiedzę dziecka o segregacji odpadów, metodach unikania powstawania odpadów oraz możliwościach ponownego wykorzystania odpadów. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób chronić powietrze - m.in. poprzez wybór ekologicznych środków transportu, właściwe ogrzewanie domów, jak i np. sadzenie drzew. Spektakl promuje także oszczędzanie wody. Ta przejmująca historia z pewnością poruszy każdego dziecka i zmotywuje do podejmowania działań ekologicznych

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group