Sobota, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 5114
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Joga na łąkach, sauna i relaks w kwiatów pąkach

3-9 sierpnia 2020 (7 dni)
godz. 15:00
Agro-Pustelnik
Marciszów
Pustelnik 26

Kochani w miarę możliwości będziemy prosić Was w maju o potwierdzenie chęci wyjazdu, zdajemy sobie sprawę iż sytuacja wciąż jest niepewna ale liczymy, że w sierpniu będzie spokojnie.

Oczywiście zarówno my jak i pensjonat dołożymy wszelkich starań by poprawić komfort pobytu, na szczęście to miejsce daje wiele możliwości by wszyscy nie siedzieli sobie na głowie. Na pewno posiłki i zajęcia będą podzielone na dwie grupy, każdy otrzyma sprzęt do jogi ma wyłączność, będzie zwiększona ilość środków do dezynfekcji.

Proszę dajcie znać jeśli już ktoś na dzień dzisiejszy wie, że np. z przyczyn finansowych nie będzie mógł uczestniczyć w wyjeździe. Pozdrawiamy Jogostan!

Zapisy na listę rezerwową.

Tydzień pełen słońca w cudownym siedlisku Agropustelnik w Sudetach – miejscu z dobrą energią i najlepszą kuchnią w Polsce.
3-9 sierpnia 2020 r.

Wyjazd rozpoczyna się w poniedziałek 3 sierpnia o godz. 15:00 a kończy w świąteczny niedzielę w południe.

W programie: Joga zdrowego kręgosłupa, hatha joga, vinyasa (płynna joga) masaż mięśni głębokich – rollery, joga dla dzieci, joga snu, techniki oddechowe i medytacja, dla chętnych miejscowa sauna z chłostami i kąpielą w stawie (: Wieczorami relaks przy muzyce na żywo (misy tybetańskie, bęben oceaniczny, dzwonki wietrzne, hang). Film, ognisko, widok dzikich koni o poranku.
Prócz tego zwiedzimy browar w Miedziance wraz z degustacją warzonych tam piw.

Koszt wyjazdu:
1100 PLN – osoba ćwicząca dorosła
850 PLN – osoba towarzysząca/starsze dzieci
650 PLN – dziecko do 10 lat, dzieci do 2 lat bezpłatnie!

W cenie wyjazdu:
– warsztaty: praktyka+wiedza, doświadczony nauczyciel jogi, niezbędny do praktyki sprzęt
– noclegi w pokojach 2, 3, 4 i 5-os (dwupoziomowe) z łazienkami
– cudowne regionalne jedzenie: śniadanie oraz wegetariańskie obiadokolację w formie bufetu (ciasto, napary z ziół, kawa, herbata i owoce przez cały dzień)
– spotkanie z piwowarem wraz z degustacją – Browar Miedzianka
– ognisko z grzanym winem i pampuchami
– miejscowa cudowna sauna z chłostami i kąpielą w stawie

Miejsce:
Gospodarstwo agroturystyczne położone w niewielkiej wsi Pustelnik w Sudetach Środkowych na południu Dolnego śląska, w gminie Marciszów. Z dala od miejskiego zgiełku. Jest tu cicho i spokojnie, dom zbudowany jest z naturalnych surowców. Bogactwo lasów i polnych dróżek sprzyja uprawianiu turystyki pieszej i rowerowej. Agropustelnik stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania zarówno pobliskich Rudaw Janowickich, Gór Kaczawskich czy Wałbrzyskich jak i najwyższych szczytów Karkonoszy. W pobliżu agroturystyki znajdują się szkółki jazdy konnej oraz stadniny oferujące możliwość wypożyczenia konia na niezapomniane przejażdżki po okolicznych bezdrożach.

Pustelnik 26, 58-410 Marciszów, woj. dolnośląskie
http://www.agropustelnik.pl/

Dojazd we własnym zakresie. Umożliwiamy kontakt pomiędzy uczestnikami w celu zaplanowania wspólnej podróży.
Zapisy na e-mail: kontakt@jogostan.pl (podając ilość osób, w tym ilość osób ćwiczących oraz ilość i wiek dzieci).

Zaliczka w wysokości 100 zł/osoba dorosła płatna w terminie do 25.05.2020. Liczba miejsc ograniczona! W przypadku rezygnacji po 27.07. 2020 r. zaliczka nie podlega zwrotowi. Płatności przyjmowane są przelewem na konto: mBank: 77 1140 2004 0000 3002 7469 4150 EMLIVING Paulina Fuss, ul. Ciosnowska 9, 95-100 Zgierz.

Zajęcia poprowadzą:
Krzysztof Sylwestrzak – przygodę z Jogą zaczął w 2002 roku; absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, z wykształcenia psycholog, absolwent Interregional Academy of Personnel oraz dietetyk. Uczestnik kursu Hatha Jogi u Janusza Szopy. Absolwent szkoły psychotronicznej w Łodzi (specjalizacja medycyna naturalna). Tytułowany nauczyciel programów rozwoju osobistego z elementami Jogi dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Podróżnik. Uczestnik 40 godzinnego kursu Masaż tkanek głębokich. Założycie szkoły Jogostan.pl

Anna Dębska – przygodę z jogą rozpoczęła ponad 10 lat temu, pod okiem znanych nauczycieli zagłębiała się coraz bardziej w ogromną moc jaką ma w sobie joga. Na zajęciach wyciska razem z ćwiczącymi siódme poty i każdego traktuje indywidualnie. „Dlaczego własnie joga? Joga nauczyła mnie kochać siebie, dlatego kocham jogę”.

Organizator: EMLIVING Paulina Fuss – Strefa Jogi i Medytacji – Jogostan

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group