• Sobota, 14 grudnia 2019
  • Godz. 20:12
  • Imieniny: Alfreda, Izydora, Jana
  • Czytających: 6081
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Jeleniogórski Jarmark Bożonarodzeniowy

13-15 grudnia 2019 (3 dni)
godz. 12:00
Plac Ratuszowy
Jelenia Góra
Wstęp wolny

Kochani,

chcielibyśmy zaprosić na organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury JARMARK BOŻONARODZENIOWY! W tym roku zaprezentujemy całkowicie nową formułę tego wydarzenia, z terenu przy naszym budynku wychodzimy do Państwa jeszcze bliżej. Już 13 grudnia spotykamy się na PLACU RATUSZOWYM.

Jak długo będziemy?

Zaczynamy 13 grudnia i przez 3 dni będziemy z wami od godziny 12:00 do 20:00!

Co będzie się działo?

Razem z najmłodszymi zapraszamy was do Mikołajowego Wesołego Miasteczka!

Jeśli macie ochotę na spędzenie czasu kreatywnie to tuż przy scenie w ogrzewanym namiocie przygotowaliśmy dla małych i dużych warsztaty artystyczne. Malowanie pierniczków, budowanie piernikowej chatki, przygotowywanie ozdób świątecznych i wiele, wiele innych ciekawych form.
Na powietrzu stanie wielki, gorący piec do wypału ceramiki – szykuje się super pokaz!

Aktywnych ruchowo i tych, którzy chcą zacząć robić formę :) zapraszamy na wyścigi zaprzęgów reniferów.

W pocie czoła, szkoły na naszego powiatu przygotowują świąteczne szopki na zorganizowany przez nas konkurs. Efekt ich pracy będziecie mogli zobaczyć i ocenić na jarmarku.

W tym roku przybędzie do nas bardzo wielu wystawców, będzie można kupić ozdoby świąteczne, sprawić komuś piękny prezent i spróbować pyszne, regionalne i nie tylko produkty spożywcze.

Dla zmarzniętych, głodnych i spragnionych przygotowaliśmy restaurację z pysznym grzańcem.

Co więcej?

Kolędy, świąteczne piosenki, występy na żywo. Wizyta świętego mikołaja (dla tych grzecznych przez calutki rok :)). Miasteczko ruchu drogowego, Betlejemskie Światełko pokoju, zapach choinki, dużo światełek i baaaaaaaardzo świąteczne atmosfera!

Będziecie?

Projekt "Rzemiosła ducha gór" jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska 2014 - 2020 ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Miasto Jelenia Góra Jelonka. com Nowiny Jeleniogórskie Strimeo Muzyczne Radio TIMM Magazyn Karkonosze Kultura, mądralo? TV DAMI Jelenia Góra

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group