Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6055
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Finałowe występy Brave Kids

Piątek, 27 sierpnia 2021
godz. 18:30
Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki
Wałbrzych
ul. Wysockiego 29
Wstęp wolny

Zapraszamy na wyjątkowe występy finałowe wałbrzyskiej edycji #BraveKids2021, które dzieci stworzyły w Wałbrzychu ucząc się od siebie tańca, muzyki i teatru.
Będzie to efekt pracy warsztatowej dzieci podczas 2 tygodniowych spotkań.
W finale wystąpią młodzi artyści z Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzycha", dzieci z Wałbrzyskiej Akademii Dzieci Świata, dzieci z grup artystycznych ze Słowacji i Gruzji oraz lokalne dzieci z Aglomeracji Wałbrzyskiej.
KIEDY: 27.08.2021 o godz. 18.30
GDZIE: Stara Kopalnia w Wałbrzychu (ul. Wysockiego 29)
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Brave Kids to działania artystyczne i rozwojowe dla zagranicznych i lokalnych grup artystycznych oraz osób indywidualnych zainteresowanych twórczym spotkaniem z innymi.
Zajęcia warsztatowe prowadzą doświadczeni instruktorzy Brave Kids bazując na modelu pracy „dzieci uczą dzieci”.
Opierają się one na odkrywaniu potencjału i talentów poszczególnych uczestników, którzy następnie dzielić się będą swoimi umiejętnościami z innymi.
Warsztaty zawierają ćwiczenia wspierające ekspresję i swobodę twórczego działania poszczególnych uczestników poprzez elementy artystyczne: ruchowe, taneczne, plastyczne i muzyczne, a także gry i zabawy zespołowe.
Ideą warsztatów jest wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozwinięcie umiejętności współpracy i twórczego działania w grupie, komunikacji i empatii.
Wydarzenie jest częścią programu Brave Kids 2021 finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego oraz środków Gminy Wałbrzych i Gminy Wrocław.
Brave Kids w Wałbrzychu jest organizowane we współpracy z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury oraz Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group