Sobota, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 2285
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Extreme MTB Challenge 2020 powered by Trek

Sobota, 6 czerwca 2020
godz. 7:00
Głuszyca

Extreme MTB Challenge to najtrudniejszy ultramaraton MTB w Polsce. Podejmij wyzwanie już 06. 06. 2020 na starcie w Głuszycy!

Zrodzony z pasji
Na specjalnie opracowanej trasie, zawodowcy i amatorzy, mają szansę stanąć do walki z własnymi słabościami, i zmierzyć się z blisko 100 - kilometrowym dystansem o przewyższeniach sięgających 4000 m, poprowadzonym przez jedne z najbardziej dziewiczych terenów górskich w tej części kraju.

Ścigaj się solo albo w drużynie
Formuła Extreme MTB Challenge daje możliwość wyjechania na trasę samodzielnie lub w trzyosobowej drużynie. Uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse: legendarny już, blisko stukilometrowy dystans ’EXTREME, oraz wersję ’HALF czyli ponad 50 km i 2500 m przewyższenia. Nie zabraknie też osobnej klasyfikacji dla rowerów wspomaganych elektrycznie.

Dla nas najważniejszy jest uczestnik
Extreme MTB Challenge został stworzony z myślą o fanach prawdziwie czystego w formie kolarstwa górskiego. Satysfakcja, dobra zabawa i pozytywne emocje uczestników wyścigu, stały się naszym nadrzędnym celem. Jako organizatorzy pragniemy dostarczyć pełnowymiarowe i niezapomniane rowerowe doświadczenie, które na długo zostanie w pamięci i nogach zawodników.

Wyścig full service
Zarówno trasa Extreme MTB Challenge jak i jego aspekty organizacyjne pozwolą Ci skupić się na nieskrępowanej radości z jazdy. Walcz przemierzając nieskończone podjazdy, strome ściany zjazdowe, techniczne sekwencje i wąskie skingletracki, a my zajmiemy się resztą!

ZAPISZ SIĘ I PODEJMIJ WYZWANIE: https://zapisy. ultimasport. pl/563

PARTNERZY WYDARZENIA:
Trek Bicycle
GŁUSZYCA - to lubię
Strefa MTB Głuszyca - Serce tras MTB Sudety

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group