Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 8032
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzień Babci i Dziadka: Projekt "Pokolenia"

13-21 stycznia 2021 (9 dni)
Boguszów-Gorce
Wstęp wolny

Akcja Start ‼️
W związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka wraz z Gmina Miasto Boguszów-Gorce oraz Krzysztofem Kumorkiem p.f Burmistrz Miasta Boguszów-Gorce zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie "Pokolenia"
Projekt polega na utworzeniu zbiorowego albumu przedstawiającego Wasze rodzinne portrety z najukochańszymi Seniorami
Prosimy, abyście odnaleźli wyjątkowe zdjęcie, na którym znajdują się Wasi Dziadkowie i Babcie. Szukajcie takich, które są dla Was ważne, zabawne, wzruszające… Mogą to być fotografie zarówno wykonane wiele lat temu, jak i całkiem współczesne. Mogą być portrety całych rodzin, czy też robione w parach np. wnuczki z dziadkiem, babci z wnukiem. Najważniejsze, aby były z duszą i charakterem.
Wybrane zdjęcie prześlijcie do nas mailem na adres: centrum.witold@boguszow.com.pl
Wydrukujemy je i umieścimy w dużej ramie. Efekt zbiorowego albumu zaprezentujemy na naszym profilu na Facebooku, a obejrzenie albumu na żywo będzie możliwe w przyszłości, przy okazji odwiedzin w CK-K Witold ⚒
Prosimy, aby do każdego zdjęcia załączyć jego krótką historię. Wystarczy kilka zdań, np. informacja gdzie i kiedy oraz z jakiej okazji zostało wykonane zdjęcie, co się działo w momencie robienia fotografii, kogo przedstawia, jak zapamiętaliście tę chwilę…
Liczymy na ciekawostki i anegdoty dotyczące fotografowanych osób i miejsc.
Mamy nadzieję, że wspólne przeszukiwanie albumów i pamiętników będzie dla Was okazją do odkurzenia wspomnień i snucia ciekawych opowieści. Życzymy Wam wielu wrażeń i pozytywnych emocji oraz zachęcamy do wysłuchania rodzinnych opowieści, które warto zachować w pamięci.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group