Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 6813
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Chodząc - w ruchu, intuicyjnie

2.10-2.11.2020 (32 dni)
godz. 16:00
Muzeum Karkonoskie
Jelenia Góra
ul. Matejki 28

Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii zaprasza na kolejną prezentację prac, jednego ze swoich członków, w Galerii „Na Górze” Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze – 2 października o godz. 16.00. Jest to autorski projekt Jacka Jaśko, który składa się z przeszło 40 czarno - białych fotografii powstałych w latach 2018 – 2020 podczas wędrówek w miejscach szczególnie bliskich Autorowi: Łomnicy, Kopańcu, Jeleniej Górze i Pradze. Stanowi on otwarty zbiór zapisów chwilowych, rodzaj wizualnego dziennika, którego pojemność i obszar czasowy jest bliżej nieokreślony...
Jak napisał Autor:
Chodząc – w ruchu, intuicyjnie. To ćwiczenie z doznawania na gorąco. Bez opracowywania negatywu po czasie, gdy opadną emocje, by zyskać dystans do fotograficznego obrazu. Tak powstaje cykl, bez konkretnego programu, bez zbytnich zależności między pojedynczymi zdjęciami. Każdy z obrazów może istnieć pojedynczo, wyłącznie dla siebie samego. Większość z nich lokuje się poza czasem, bez dogmatu Tu i Teraz. Chodząc – jestem przede wszystkim sobą doznającym świata. Po drodze.
Jacek Jaśko, Kopaniec 9.03.2020

Jacek Jaśko (1955) – fotograf dokumentalista. Kilka lat wystawiał „Na Płocie” w Polsce i za granicą. Organizator i współautor cyklu wystaw „Pamięć Miasta. Jelenia Góra”. Obecnie fotografuje w Kopańcu, Jeleniej Górze i w Pradze.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group