Wtorek, 7 kwietnia
Imieniny: Donata, Jana, Rufina
Czytających: 8838
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

"Bajka o zupie". Polsko- czeski poranek rodzinny

Niedziela, 24 maja 2020
godz. 13:00
MDK Muflon
Jelenia Góra
ul. Cieplicka 172
Wstęp wolny

Zapraszamy na spektakl pt. "Bajka o zupie” w wykonaniu amatorskiej grupy teatralnej z Vrchlabí połączony z kulinarnymi warsztatami artystycznymi dla dzieci i rodziców.

Na scenie pojawi się wiedźma Maggi, leśny złodziejaszek Bulion, duchy, miłość i magiczna zupa. Co z tego wyniknie? Sprawdźcie sami! Pomimo, że spektakl będzie w języku czeskim, to język baśniowy jest na tyle barwny i uniwersalny, że nawet najmłodsi widzowie nie będą mieć problemu ze zrozumieniem treści. Po spektaklu zapraszamy na tematyczne warsztaty artystyczne nawiązujące do treści spektaklu. Aktorom towarzyszyć będą animatorzy z Miejskiego Domu Kultury "Muflon", którzy pomogą przełamywać barierę językową.

Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują wejściówki, do odebrania do 13 marca w sekretariacie MDK Muflon, informacje pod numerem tel. 75 755 37 70. Liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt „Polsko-czeski Poranek Rodzinny” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Szukaj imprez

Kiedy

Kategoria

Cena

Gdzie

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group