Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 9177
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Hitowe stylizacje z białymi trampkami

Środa, 14 lipca 2021, 16:05
Aktualizacja: 16:05
Autor: ts
Polska: Hitowe stylizacje z białymi trampkami
Fot. ts
Białe trampki absolutnie podbijają obecny sezon modowy. Możemy je oglądać na każdym kroku, o każdej porze roku, bez względu na płeć, wiek i miejsce zamieszkania. Białe trampki stały się jednym z emblematów nowoczesnej kultury, skierowanej nie tylko do ludzi młodszych.

Białe trampki nigdy nie wychodzą z mody
Białe trampki na dobre zadomowiły się w naszej modzie, po prawdzie w całej modzie światowej. Używamy ich prawie wszędzie. Możemy w nich wybierać się na spacery, w odwiedziny, wyjście na imprezę kulturalną, wizytę - są niezastąpione przy każdej okazji. Białe trampki to styl nowoczesny, nawiązujący do motywów sportowych, lecz uważany powszechnie za bardzo elegancki.

Białe trampki wyglądają niezobowiązująco, ale obecnie są dozwolone nawet przy okazjach oficjalnych. Jak wielu szefów dużych korporacji nosi białe trampki? Ale podobnie młodzież rozkochała się w białych trampkach - to właśnie młodzi ludzie wprowadzili białe trampki na salony, więc teraz mogą w nich chodzić także panie i panowie w każdym wieku, bez względu na okazję, szczególnie jeśli wybieramy ekskluzywny i wyszukany model białych trampek.

Białe trampki to buty wykonane prosto. Ta prostota w połączeniu z nieskazitelną bielą tworzy specyficzne wrażenie, które reprezentuje pewien styl. Nosząc białe trampki zaznaczamy swoją niezależność, podchodzenie do spraw “na luzie”, ale także dobry styl i dokładne trzymanie się nowych trendów w modzie. Białe trampki noszą kobiety i mężczyźni, młodzi i starzy, politycy i nastolatkowie - białe trampki obecnie służą za pewien kod kulturowy. Wyraża on również pewien status, pewną filozofię życia, świadczy o przynależności do pewnej klasy społecznej. Białe trampki stanowią uniwersalny i rozpoznawalny dla każdego sygnał o czuciu się przez nas młodymi, zrelaksowanymi oraz aktualnymi z obecnymi trendami w modzie.

Białe trampki możemy mieć w wersji ze skóry lub z materiału. Mogą to być buty dość płytkie, ale mogą także sięgać za kostkę. Stosowane są różne rodzaje podeszwy. Ale w przypadku białych trampek jedno pozostaje bez zmian: uniwersalny, minimalistyczny, schludny, elegancki styl sportowy, który odróżnia się wyraźnie od obuwia innego typu i pozostaje topowy od wielu sezonów. Białe trampki to już współczesna tradycja. Niektóre modele tego obuwia będą bardzo wysublimowane, inne trochę bardziej nieoficjalne, lecz styl zostaje zachowany poprzez utrzymanie prostoty, zachowanie koloru białego oraz specyficzny krój białych trampek. Obuwie to więc wyróżnia się. Prawdę mówiąc, gdy ktoś przechadza się w białych trampkach, to właśnie one są elementem ubioru, który przykuwa naszą uwagę najpierw.

Białe trampki możemy zakładać do jeansów, krótkich spodenek, spódnic, a nawet spodni garniturowych w przypadku panów i eleganckich kreacji w przypadku pań. Buty te są uznawane powszechnie, niemalże w każdym środowisku, zatem nie nakłada się żadnych ograniczeń na stylizacje z białymi trampkami. Możemy je wdziewać prawie do każdego rodzaju ubioru. Np. profesor może przyjść na wykład w białych trampkach tak samo jak jego studenci. W pewien sposób obuwie, jakim są białe trampki, łączy pokolenia.

Sklep CCC jako najlepsze miejsce do zakupu białych trampków
Najbogatszą ofertę białych trampek znajdujemy w sklepach z obuwiem CCC. Najlepsi producenci i wyjątkowe ceny czekają na nas w sklepach stacjonarnych oraz online. Warto mieć białe trampki w swojej szafie, ponieważ to obuwie prawdziwie uniwersalne. Z pewnością można powiedzieć: jeśli nie wiesz, co dziś założyć na nogi - załóż białe trampki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
869
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group